Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jóslófájásokat mihez lehet...

A jóslófájásokat mihez lehet hasonlitani? Nekem sosem fájt görcsölt mikor megjött a menszeszem, igy nem tudom milyen érzés lehet, a derékfájás jelezheti? 34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nem biztos, hogy te mesi szerű fájdalmat fogsz tapasztalni. Biztos nem egyformán éljük meg én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. A mesi szerű görcs az többször is előfordul főleg ha kevesebbet pihenek, de az csak elég rövid idő, ilyenkor a hasam alja fájdogál, de nem vészes. Josló fájásnál a hátam is fáj, a hátamból előre sugárzik a hasamba, főleg az aljára és gyakran a lábaimra is a fájdalom. Nem annyira "györcs" hanem másként fáj. Ilyenkor elkezd keményedni a hasam is, van úgy hogy azt érzem, minha egy övet húznának meg a pocakom körül. Megmozdulni is nehéz, főleg ülni rossz. Ilyenkor pihi és melegvíz és megszűnik. Sajnos már hetek óta ez megy, orvos szerint normális, baba meg sehol :( 39 h km
2010. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy jártam. Elfolyt a magzatvíz, bementem a kórházba, de nem fájt semmim. Mondta a szülésznő menstruációs görcshöz hasonlót érzek-e? Én meg megkérdeztem, hogy az milyen, nekem nem szokott olyan lenni:) De tapasztalatból mondom (hátha hasonló típusok vagyunk) észre fogod venni, ha "úgy" fáj, nem igen lehet összetéveszteni semmivel. És nekem is a hátam kezdett iszonyúan fájni és keményedett a hasam. Kb az előtt 4 órával kezdtem fájásokat érezni, hogy kibújt a fiam, de terhesen nem voltak jósló fájásaim.
2010. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,végül is még időben vagyok,csak ezen gondolkodtam,mert mostanában sokat fája derekam és a hátam is.
2010. ápr. 6. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!