Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány ovu teszt is pozitív...

Halvány ovu teszt is pozitív ha terhes vagyok vagy csak az erős számít?

Figyelt kérdés
13.dpo vagyok és ma csináltam reggel egy ovu tesztet mert úgy tudom használható jóstesztként és halványan látszik rajta a 2. csík. a mensim szombaton lenne esedékes.Tapasztalatok?
2009. febr. 5. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a nagyon-nagyon-nagyon halvány csík már terhesség volt. A párom azt mondta, ő alig lát valamit, ne éljem bele magam, de egy hét múlva újra teszteltem és már erősen látszott. Ha nem dobod ki egyből, kb. 1-2 óra múlva erősödik a csík egyébként.
2009. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én nem terhességi tesztet használtam hanem ovutesztet.
2009. febr. 5. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
13. dpo-n már erősnek kéne lennie. Nekem erős volt, de még mindig nem annyira, mint a kontroll csík, nem is voltam babás. :( VISZONT!!! Ha megnézed a [link] oldalon akkor látod, hogy szinte 50% csak. Van aki terhes lett negatív ovu jósteszttel és van aki pozitívval sem. Úgyhogy lassan készülődhetsz a hcg-vel. ;)
2009. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt képeket is találsz és részletes választ a kérdésedre

2009. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
:-)
2009. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat!
2009. febr. 5. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Én is csináltam annó ovu tesztet és nekem is halvány pozi lett. De sajnos sem akkor sem azóta nem voltam terhes. Viszont én is megkérdeztem ezt és jött olyan válasz hogy neki még halványan sem volt pozitív teljesen szűz fehér maradt és baba volt.

Remélem sikerült Neked.

2009. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!