Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha erős pozitiv a teszt,...

Ha erős pozitiv a teszt, akkor már a doki is látja UH-on?

Figyelt kérdés
Nem terveztük a babát,és megszakításos közösülés mellett jött össze.Nem is gondoltam rá,hogy terhes lehetek,mert a mellem úgy fájt,mint mensi előtt szokott,így hát erre gondoltam,aztán most a hónap elejére vártam,5--re,de nem jött meg.Csináltam 2 tesztet és mind a 2 erős pozitív lett.
2011. aug. 23. 18:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,és azt elfelejtettem leírni,hogy a második tesztet ugyanazon a napon csináltam (1 hete)délután és az is erős pozitív.
2011. aug. 23. 18:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5-re vártad, akkor most már tuti látni fogja a doki a babádat!
2011. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruációd első napjától indul a számolás. Ha azóta eltelt már 6 hét, akkor már szívhangot is lát az orvos. Ha jól értettem és augusztus 5-re nem vártad, akkor már bőven mehetsz az orvoshoz, látni fog mindent.
2011. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz.Nagyon izgulok.:)
2011. aug. 23. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha tényleg nem akartatok volna gyereket akkor találtatok volna másik védekezési módot.

A kérdésedre pedig már kaptál választ a korábbi válaszadóktól.

2011. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig gyógyszerrel védekeztünk,csak 3 hónapja hagytam abba,mert váltani szerettem volna egy másikra.Egyébként attól még nagyon örülünk neki,és várjuk.:)
2011. aug. 23. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
már biztosan látni fogja.Nekem 5hetesen látta egyértelműen.De szívhangot csak a 8.hét után hallott.
2011. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!