Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal már 5 hónapja...

A barátommal már 5 hónapja úgy védekezünk hogy nem megy el bennem. Nem estem teherbe. Ez szerencse vagy nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ugy tudom hogy igy is van rá egy kis esély hogy teherbe essek. Néha használunk gumit is, de a barátom nem bizik meg a gumiba (elszakadhat), azt mondja igy biztosabb számara.
2009. febr. 5. 11:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban is lehet sperma! Úgyhogy ha nem akartok babát biztosabb lenne a gumi!
2009. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
csak szerencséd volt eddig...nekem így jött össze az első fiam
2009. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Anno mi is így csináltuk,de mindig nem lesz "szerencséd".2 év múlva terhes lettem. Bár mi nem kockáztattunk, mert mindegy volt, hogy mikor jön ababa.
2009. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még nem lehet semmilyen messzemenő következtetést levonni, nagy valószínűséggel csak szerencséd volt. Ez a módszer nem kevés önfegyelmet igényel a férfitől, és bőven megeshet, hogy nem sikerül időben kiszállni. (az előváladékról nem is beszélve) Nem beszélve arról, hogy számomra az egész varázsát veszi el az, hogy állandóan figyelni kell. Biztonságosnak egyáltalán nem nevezhető ez a módszer, pláne nem egy olyan párnak akinek az életébe nem fér bele egy véletlenül becsúszott baba.
2009. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
ez eddig csak szerencse volt
2009. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha még nem estél teherbe, nem jelenti feltétlenül azt, hogy valami bajod van. A férjemmel mi is így védekeztünk és soha nem estem teherbe. Mikor akartuk, elsőre összejött.
2009. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
mostmár 1 éve
2009. szept. 10. 15:43
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerencse.
2009. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnétek babát?Ha igen ne védekezzetek sehogy,ha meg nem inkább örülnöd kéne,gogy szerencséd van,hogy nem "csúszott" még be
2009. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Mi 7 évig "védekeztünk" így. Aztán amikor úgy döntöttünk, nem bízzuk a véletlenre, hanem menjen élesbe a dolog, első hónapban összejött a baba!
2009. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!