Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak a párommal,...

Mit csináljak a párommal, hogy összejöjjön a baba? Mindig időbe kiveszi és nem bírom rávenni, hogy belém élvezzen el, hogy baba legyen. Tudom így is van rá esély, de az olyan csekély.

Figyelt kérdés
Nem tudok rajta kiigazodni. Mikor késett félt, mikor megjött szomorú lett. Ha becsúszik akkor örül ,de az ,hogy élesbe menyjen abba meg nincs benne.
2011. jan. 26. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
talán még nem érett rá, lehet, hogy nem kéne erőltetni, hanem még kis időd adni neki. de nem ismerem a párod, úgyhogy nem akarok beleszólni. beszélgess el vele konkrétan mit szeretne.
2011. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ő is tud a gyermekvállalással kapcsolatos terveidről? Mert ezek alapján nekem úgy tűnik, h kényelmes, hogy nem kell védekezni, de gyereket nem nagyon akar. Szerintem ezt gondoljátok át, beszéljétek meg, mert lehet, h más- más terveitek vannak.
2011. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel ebböl az derül ki, hogy a barátod NEM AKAR gyereket, ezért jobb, ha nem kisérletezel, mert nagyon szemét dolog teherbe esni a másik akarata ellenére. Ha netán sikerülne, akkor meg valószinüleg rövid idön belül egyedülálló anya leszel.
2011. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elvileg így is 25% esélyed van (nem tudom mennyire igaz ez )
2011. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább úgy tűnik, hogy kettősség lehet benne, akarna is meg nem is, nem tudja eldönteni hogy mi legyen.Ha az égből csak odapottyanna akkor örülne, de ha már direktbe menne a dolog arra akkor már nem, valószinüleg a felelősség miatt.Sokszor voltam én is igy dolgokkal, és én is a sorsra és a véletlenre biztam, mivel én sem tudtam egyik vagy másik oldalon elkötelezni magam.persze ezzel a felelősséget háritja el az ember ez tény, viszont az is, hogy ezek szerint akkor van esély arra, hogy megpuhisd.Vannak cikkek a neten hogy hogyan vegyük rá a párunk finoman a gyerek témára, szerintem olvasgasd el és próbáld ki a taktikákat, de nagyon ne erőltesd, mert ha esetleg tényleg nem akarna akkor és mégis becsúszna, akkor jönne az a tipikus eset hogy aztán a pasi nagy valószinűséggel lelécel, te meg ott maradsz egy gyerekkel egyedül.Jobb ez azért közös beleegyezéssel természetesen. Az én párom is egyébként állandóan azt hangoztatja neki aztán nem kell gyerek, de persze édes kis baba zokniai vannak majd a sajátjának..meg amikor most úgy néz ki hogy esetleg van valami(pontosabban szerintem nem, de szerinte igen) már nevet is adott neki viccből, csokit akart neki venni, a neve kezdőbetűjéből.miután mondtam hogy negativ a teszt azt mondta tök jó, bár kicsit már kezdte megszeretni őt.Nem lehet érteni a pasikat egyébként, játszák a macsót, meg nyiltan nem akarnak felelősséget vállalni, de van aki tényleg örülne neki..
2011. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!