Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk már babát!...

Nagyon szeretnénk már babát! Van ötletetek hogy mivel próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja nem szedem a gyógyszert, és próbálkozunk, meg várunk! Lehet hogy rá kellene segitenem valahogy hogy könnyebben teherbe essek, de hogyan? van valami jó módszer? vagy valami vitamin, gyógyszer, praktika! nagyon várom az ötleteket! előre is köszike
2009. febr. 5. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki a málnalevél és palást kombit, vegyél lh tesztet, mérjed a hődet.
2009. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
málnalevél tea az első 2 hétben, palástfű tea pé után. Fontos a sorrend! Ezenkívül E vitamin, folsav, vagy ELEVIT komlex vitamin. Ha van egy kis hormon zavar akkor GYNEX csepp, vagy barátcserje tabletta. Keress rá a neten.
2009. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, nagyon tudatlan vagyok e téren! mi az az "lh" teszt, és ha mérem a hömérsékletem az mit jelent, mikor jó?
2009. febr. 5. 11:42
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Orvoson még nem gondolkodtál?

Lehet bármi szervi baj, vagy elzáródás, stb..

Ezt nem rosszból mondom!

Mi is így voltunk, mielőtt próbálkoztunk volna, elmentem dokihoz, és kiderült, hogy a jobb petevezetőm teljesen zárt, plusz még Pco-m van...

Szóval várhattuk volna a babát...mert ezekkel spontán teherbe esni, szinte lehetetlen...

2009. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hődet méred? Nálam most egyszerre megy a hőmérés, lh teszt, cickafark és palástfű kombináció (pé-ig cickafark, utána palástfű) és a két naponkénti szex. Ha ez nem hoz babát akkor nem tudom, hogy mi? :)

Ja anno amikor a fiam fogant nem tudom, hogy segített-e, de szex után gyertyapózt vettem fel. :)

2009. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Ezt tudpm még ajánlani, ha kezdő vagy: [link] Sok sikert!

2009. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Szerintem nem kell rögtön orvoshoz szaladnod.Mindenképpen vegyél ovulációs tesztet (pl. CORAX DM-ben lehet kapni),ezzel meg tudod állapítani,hogy mikor van peteérésed!Akkor próbálkozzatok!Ha még egy fél évig nem sikerül,akkor menjél el a nőgyógyászodhoz!
2009. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget mindenkinek! :)
2009. febr. 5. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

11 44es vagyok.

Nem értem, miért kell lepontozni, mikor a SAJÁT tapasztalatomat írtam le, h mi ezzel kezdtük, és így nem próbálkoztunk, meg csalódtunk hónapokat, éveket, hanem sikeres kezelést kaptam!

De úgy látzsik itt mindenkinek elsőre sikerült, mert mindenki csuda egészséges, és ezért kell lepontozni valakit, ha jót akar a másiknak, h esetleg ő is megspórolhatná a tesztekből adódó csalódást, a sok keserűséget!

Gratula!

2009. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

E vitamin,napi 500mg és ovulációs teszt.Nekem bevállt,már 5hónapos a fiam.

Sok sikert:)

2009. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!