Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirnátok mit teszteltetek?...

Leirnátok mit teszteltetek? Mik azok a tünetek amikre oda kell figyelni és mik azok amikre nem?

Figyelt kérdés
sajnos nemigazán irják le pedig dejo is lenne ha tüneteket is leirnátok és aztis hogy pozi vagy nega lett sokunknak segiteni!
2009. febr. 5. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia! azért nem írtuk le mert mindenkinél más! nagyon sokan vagyunk akik a pozitív tesz után döbbenünk rá, hogy jéééé tényleg! de azért leírom én mit tapasztaltam. Először is: lett egy furi piros folt az arcomon ami 1-2hétig megmaradt, aztán baromira fáradt voltam állandóan, émelygés-hányinger nekem kimaradt. a szemem is olyn furcsákat közölt velem, mintha nem jól látnék. Ha sokat álltam egyhelyben, homályosulni kzdett minden és közelgett az ájulás.

De ezek szintem mind csak akkor tudatosultak bennem amikor már tudtam hogy ott a két csíkom!

Akinek szembetűnőbbek a tünetei, mondjuk hány, az előbb észreveszi, vagy leesik neki, hogy baba lehet!

2009. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!