Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy terhesség alatt...

Igaz az, hogy terhesség alatt nem szabad fürdeni, csak zuhanyozni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség. Kádban szülésről már hallottál? A hosszas meleg termálvízben való ücsörgés valóban nem tesz jót, na de a fürdés??? Ha a méhszáj zárt akkor még uszodába, wllness fürdőbe is mehetsz!

Fürödj nyugodtan amennyit jól esik!

2009. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
37 hetes vagyok, én végig fürödtem eddig, s soha semmi bajom nem lett. Gondolom csak te, s a párod fürödtök abban a kádban, s hetente ha ki van takarítva rendesen pl. flóraszepttel, akkor semmit nem tudsz elkapni. Csak annyival kell vigyázni, hogy ne forró vízben fürödj, mert az vérbőséget okoz, csak langyos, olyan kellemes vízbe ülj bele.
2009. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen hőmérsékletű vízbe eddig fürödtél,olyanba ezentúl is szabad,hiszen a szervezeted hozzá van szokva.
2009. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak tusolok. Engem jobban frissít, ill. én is hallottam ilyenről és inkább nem kockáztatok!!
2009. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürödhetsz, a nincs nyitva a méhszáj. Én végig fürödtem, sőt úsztam is itthon. A fürdőt nem mertem megkockáztatni, bár az orvosom is ajánlotta, hogy nyugodtan járjak, mert tehermentesíti í lábakat és jót tesz a gerincnek i.
2009. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazából még nem tudom, hogy terhes vagyok-e, csak reménykedem, viszont imádok fürdeni, sajnos forró vízben. Megpróbálom csökkentett hőmérsékletre bírni eztán magam, nehogy emiatt legyen gond.

2009. febr. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!