Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Milyen vastag...

Lehetek terhes? Milyen vastag a méhnyálkahártya menstruáció előtt ill. rehesség előtt?

Figyelt kérdés
Picivel több mint egy hete késik, soha nem késett ennyit. Egy hete voltam nőgyógyásznál, azt mondta még korai, és a teszt is ezért nem mutatja ki. Ma elküldött uhra, és még minig nem tudja biztosra kijelenteni se az igent se a nemet. A következő adatokat irta fel: uterus mérete: 6,8*4,2 cm ill. endometrium vastagsága: 19 mm Két hét múlva kell vissza mennem újabb uhra. Szerintetek van arra esély h. állapotos vok, mert nagyon szertnék az lenni. Illetve kérdés még, hogy azt mondta h. az is benne van a pakliban h. meg jö. Ilyen vastagság is az jelzi h. megjöhet még?
2009. dec. 17. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno 20 mm-es volt a méhnyálkahártyám pár nappal vérzés előtt (más okból néztek UH-n, nem volt szex, baba kizárva). Szóval ilyen vastagság még nem jelez semmit.


tesztelj újra.

2009. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett Veled, mi volt?
2010. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm kérdésedet, nem vagyok még terhes. Rendszertelen a ciklusom és nem lehet tudni mikor van peteérésem. Orvost váltottam, az új elküldte a páromat is vizsgálatra ill. engem is hormonális vérvételre, nem sokára megvan az eredmény és utána a doki megmondja mi a teendő. Röviden ennyi, köszönöm az érdeklődést.

2010. aug. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!