Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok távozhat a...

Ha terhes vagyok távozhat a méhnyálkahártya vagy akkor már nem? Azt tudom hogy menstruáció előtt igen de 5 hete nem jött meg és 3 hete volt egy minimális barnás vérzésem?!

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:53
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed. :-(

A méhnyálkahártya leválása maga a menstruáció. Ha úgy érzed, az utolsó nem volt az igazi, csinálj tesztet.

2011. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem van egy 5 és fél hónapos Kislányom és nagyon szeretnénk Neki testvért!Mióta megszületett egyszer volt meg igazán a menstruációm 8napig tartott kb másfél hónapja!Azóta volt még egy jelentéktelen vérzésem amit nem is neveznék vérzésnek!Barna szinű foltozás.

Tesztet csináltam és azt mutatta hogy nincs baba de Kislányomnál is azt mutatta először!Meg vannak a terhesség bizonyos jelei és azért kérdeztem hogy lehetséges e hogy terhességnél is leváljon a nyálkahártya vagy mindenképp csak menstruáció előtt?

2011. márc. 28. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy a nyálkahártya nem válhat le. Lehet én gondolkozom hülyén, de annak épp az a lényege, hogy megvastagodjon és megtapadjon benne az embrio. Ha leválik, akkor vetélés.
2011. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha még szoptatsz, akkor lehet hogy azért nem állt még rendesen be a vérzésed. Ha nem, akkor vagy vársz még, hogy visszaálljon magától, vagy menj el dokihoz, lehet hogy megkavarodtak a hormonjaid a szülés után.

2011. márc. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,segitségemre volt!!!!
2011. márc. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!