Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmnek 3 napot késett a...

Barátnőmnek 3 napot késett a menstruációja, de megjött, igaz rettenetesen görcsölt szegény, és alig-alig van vérzése az ötödik napon. Terhes lehet?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete együttvoltam vele, de közben az óvszer elmozdult, igy hirtelen nedvességet élveztünk (elmentem pár másodperccel előtte). Megbeszéltük a dolgot és úgy éreztük a biztonsági kedvéért bevesz egy esemény utáni tablettát. 3 napot késett a menstruációja, de megjött, igaz rettenetesen görcsölt szegény, és alig-alig van vérzése az ötödik napon. A kérdés, lehet-e terhes, sokat böngésztem a neten és aggasztó cikkeket olvastam. Mekkora az esélye h teherbe esett? Gyereket
2008. jan. 27. 11:51
 1/6 hanga86 ***** válasza:
ha időben bevette az esemény utánit,ami egyébként 5 napon belül biztonságos,akkor nem lehet terhes.persze előfordulhatnak bakik,de nem hinném,h babás lenne.azért nagy dózis van egy tabiba,h ne legyen nem kívánt baba.az erős görcs lehetett a tabi miatt is esetleg.
2008. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 órán belül bevette a tabit. Köszönöm a válaszod :)
2008. jan. 27. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kicsi az esélye a terhességnek, főleg hogy két órán belül bevette a tabit. Viszont ez az egy tabletta felborithatja a ciklusát.
2008. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire idegesít benneteket, vegyetek egy terhességi tesztet és a reggeli első vizeletből teszteljetek. De szerintem ez nem terhesség, hanem a nagy adag hormon kedvezőtlen mellékhatása.
2008. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnap lesz a napja a tesztnek, mennyire fontos a reggeli első vizelet? Őt fele annyira sem zavarja mint engem, én úgy látom, h ez nagyon komoly dolog, és örülnék ha megnyugodhatnék. köszi a válaszokat:) Még egy apróság: tesztből milyet érdemes venni?
2008. jan. 27. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne görcsöl ennyire! Ha a barátnőd bevette az esemény utánit, elég kicsi a valószínűsége, hogy terhes. A görcsölés lehet a tabitól. Tesztből vannak különböző érzékenységűek. Kérjetek olyat a gyógyszertárban, ami már a korai terhességet (3 napos) is kimutatja. Ne izgulj!

2008. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!