Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek elofordult e meg...

Valakinek elofordult e meg hogy furcsa sarga szinu legyen a tenyere terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
15 hetus kismami vagyok kb 3 4 napja furcsa sargaszinu lett a tenyerem ma nagyon bepanikoltam mert mar egeszen murok szinu lett megmutatttam a hazi orvosomnak es o is elkepedt a szintol azt hitte sargasagos vagyok de a tobbbi felulet vizsgalatbol rajott hogy nem az viszont gyorsan a nogyogyaszomhoz kuldott hogy talan o majd tudni fogja hogy mi tortent. A nogyogyaszom is elcsodalkozott es azt mondta hogy nem latott meg soha ilyet megnezte a babat o rendben van de en ugy nezek ki mintha ket zsak zold diot pucolgattam volna holnap megyek vizelet es ver vizsgalatra de addig is ha valkinek volt meg hasonlo esete kerem irjon mert egy kicsit meg vagyok ilyedve hogy mi lehet ez!!! Koszonom!
2009. febr. 5. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy hasznos lesz amit írok. Én minden kiütés nélkül viszkedtem, de tetőtől talpig. Éjjel kijártam vakarózni a fürdőszobába. Napi program lett a vakarózás, annyira viszketett mindenem, hogy kefével vakaróztam és a sírás környékezett, mert nem birtam abbahagyni. Engem is vizsgáltak, azt hitték máj probléma, de nem. Senki még ilyet nem látott. Ember nem tudja mitől, de egy pár hét alatt jobb lett. Aztán mondta a nőgyógyászom, hogy terhesség alatt előfordulnak megmagyarázhatatlan dolgok. Ha semmi nem derül ki akkor se lepődj meg! Még vakarózok, de már csak néha.
2009. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet veletlenul, hogy esetleg sok repalevet ittal vagy betakarotin-t szedsz. Esetleg olyan vitamint aminek magass a betakarotin tartalama. En ugy jartam tavaly nyaron, hogy elkezdtem szedni a betakarotint, hogy majd jobban barnuljon a borom (mert segit a barnulasban) es ugy besargult tolle a tenyerem, hogy csak na. Igaz szep barna lett a borom de a tenyerem nagyon sarga volt, mert a sok betakarotin melanin termelesre keszteti a bort napfeny hatasara es ettol a bor jobban barnul de ha sokat szedsz belolle akkor elraktarozodik es sargas lesz tolle a tenyered, van akinek az arca, foleg telen mert akkor nincs napfeny es raktarozodik. Persze nem biztos, hogy neked ettol van de en igy jartam. Remelem hamarosan kiderul mitol van.
2009. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Orvendek hogy senki nem irt valami nagyon ilyesztot ha meglesznek a vizsgalatok eredmenyei mindenkeppen ertesitelek! Koszike
2009. febr. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!