Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem késik, de furcsa...

Még nem késik, de furcsa dolgokat észlelek: émelygés, hányinger, néha étvágytalanság vagy épp az ellenkezője, gyakori vizelés, "melegem van" érzés. Lehetséges a terhesség vagy csak az attól való félelem okozza?

Figyelt kérdés
A párommal igazából nem védekezünk, az "akció" végén "kimenekül". Dec.28-án kezdődött az utolsó mensesem, 31-én együttvoltunk, mert aznap már elmúlóban volt. Még nem élünk együtt, de minden héten együttvagyunk. Jan. 16-17-18-át együttöltöttük, 18-án rosszullettem, hirtelen émelygés, hányinger, szédülés. Azóta gyakran émelygek, és étvágyam sem nagyon van, de pl finomfőzelékre vágyom.:) Gyakran látogatom a wc-t is. Elvileg 26-án kellene megjönnie, már 2 napja éreztem a hasi fájdalmat, amit ma már nem, a mellem feszül. 22-én egy nem első vizeletből negatív teszt lett. De még mindig nem nyugodtam meg. Szerintetek szükséges-e egy 2.teszt vagy csak túl ideges vagyok?
2009. jan. 24. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Émelygés, hányinger, étvágytalanság. Ezek nem lehetnek baba miatt a tüneteid. Ahhoz már előrehaladottabb terhességnek kéne lennie. Szerinte csak pszichés ez az egész. Nyugi! :)
2009. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért 1 teszt nem ártana reggel.... szerintem:)
2009. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hipochonder vagyok.:) Csak rossz ez a bizonytalanság, mégha nincs is rá okom. Annyi mindent olvas az ember, nem kiszámítható, hogy mégis milyen tüneteket produkál. Ahány leendő anyuka, annyiféle dolog.
2009. jan. 24. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
26-án reggel, ha nem jönne meg akkor csinálj mégegy tesztet.
2009. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy hipochonder. Minden nő ilyen érzékeny, és simán képes hasonló tüneteket produkálni csak úgy, mert rágondol, vagy nagyon szeretne már gyereket.

Veled minden rendben, és ne idegeskedj! Minden úgy lesz, ahogy szeretnéd.

2009. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a tünetek nagyok koraiak,ha még nem is késik! nálam például mindkét terhességnél 6-7 hetes terhesen jelentkezett!!! de hátha!
2009. jan. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A ciklus.hu-n ma (25-én) esedékes a "megjövetel".

Na ma reggel tapasztaltam valami rózsaszínes-barnás folyást, ami eddig fehér volt. Nálam mindig is élénken, pirosként jelentkezett, azután egyre erősödött, a második nap végéig, onnantól gyengült. Érdekes ez a mostani, nem valami intenzív. Na majd meglátjuk.

Köszi a válaszokat! Jó, hogy megoszthattam, kicsit enyhült az idegességem is.:)

2009. jan. 25. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!