Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után mit jelent...

Menstruáció után mit jelent az erős, gyakran szúrkálós fájdalom? Valakinek volt hasonló tapsztalata?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor érzed pontosan?Rögtön mikor elmúlt (másnap már)vagy napokkal utána?
2011. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éreztem én rögtön, de utána is még pár napig. Meg most nem is volt normális a menzim. Egyik nap megjött rendesen,utána elmúlt, aztán megint kezdődött,ezt csinálta 4 napig. Ja és azt kihagytam,h. folyamatosan fáj a cicim, mióta megjött,nem volt velem még iylen,mert máskor is fáj,de csak a menzikor. Tudsz esetleg valami tanácsot adni?
2011. febr. 1. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet szerintem, gyanúsan babás tüneteid vannak.Az, hogy nem rendesen jött meg és fáj a melled is....

Vagy gyógyszert szedsz?

2011. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint fogamzásgátlóra gondolok.
2011. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semiylen gyógyszert. Annyi van h. nem volt 2hónapig menzim, a doki írt fel Norculutot,attól jött meg, de nem oylan sok, mint szokott általában. Lehet,h. ez zavart be. Amúgy szeretnénk már babát, ezért is érdekel minden amit ezzel kapcsolatban írtok,vagy tudtok.
2011. febr. 2. 07:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a gyógyszer az eléggé bezavarja a dolgokat. Szerintem attól érezted.Reméljük többé nem lesz ilyen, hogy fel kelljen neked írni.
2011. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok!
2011. febr. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!