Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap ota elég sűrűn belenyil...

Tegnap ota elég sűrűn belenyilal a fájdalom a méhem vagy bal petefészkem környékén. Nehéz pontosan megállapítani, hogy hova. Hasonló a tünet babónál? Elég sűrűn megyek pisilni. Az utolsó mensim csak szük 4 napig tartott, de a vége nagyon gyér volt.

Figyelt kérdés
A mensi után már 2 nappal tiszta páfrány volt minden a pg53 al, s azota is.Ez alapján lehetek terhes,mert nagyon akarunk babát,de eddig semmi???Fontos!!!Csináltam tesztet,de negativ.Majd szeptember 25.én kell megjönnie,s 25-26 naposak a ciklusaim.
2008. szept. 12. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szept. 25-ig még majdnem 2 hét van... Szerintem, ma van peteérésed! Akciózzatok!
2008. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csapjatok a lovak közé! :)
2008. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!