Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nagyon szeretnék...

A párommal nagyon szeretnék babát, január 24-én kellett volna megjönnie, csináltam terhességi tesztet 27-én délután, de negatív. A melleim furák és néha olyan mintha meg akarna jönni. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos tudnom, mert nehezen alszom el ezért 1db. 0,25 Frontint szoktam bevenni esténként, de azt is csak eseti jelleggel arra vigyázok, hogy a heti 1mg-ot nem lépjen túl, nem túl régi ez az állapot,de egy babát elveszítettem és nem tudom feldolgozni és talán azért is szeretnék másikat. Tudtok valamit ennek a szedéséről, ártok ezzel a babának? Dolgoznom is kellene és elég bonyolult munkaköröm van ezért muszáj pihennem. Köszönöm a segítséget.
2008. jan. 27. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyszert mindenképp beszéld meg az orvossal,biztos van megoldás,de inkább úgy menjetek neki a babaprojektnek,hogy tudod amit szedsz,100% nem árt.Mi így biztosra itt nem tudjuk megmondani terhes vagy-e, tesztelj újra 3-4 nap múlva.Sok sikert!
2008. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és kérdezd ki, hogy így nem árhatsz a babának ha terhes leszel. Itt sok féle választ annak a nők úgy hogy én inkább az orvosra bíznám magam. De hátha szerencséd lesz.Sok sikert kívánok nektek.
2008. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes délután tesztelni, mert akkor már kevesebb a HCG a vizeletedben. A reggeli első vizeletből tesztelj, abban van a legtöbb HCG.
2008. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.lehet terhes vagy,de az is elképzelhető hogy az agyad produkálja a tüneteket.nekem 6 napot késett,voltak tüneteim is,de aztán megjött.már ki kellene mutatnia a tesztnek.de lehet hogy kevés a hcg-d.szerintem menj jövőhéten dokihoz ő biztosat tud mondani.ne ess az én hibámba.én is annyira szerettem volna a babát,késett hát teszteltem éjjel nappal.mindig csalódnom kellett.már bánom hogy nem dokihoz mentem.a frontin helyett pedig próbáld meg a valeriánát.vény nélkül kapható és a patikában azt mondták terhesek is szedhetik.szorítok hogy babás legyél!!!
2008. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!