Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma délután negatív, reggelr...

Ha ma délután negatív, reggelre lehet két csík? 6 napja késik!

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármi lehet-a reggeli vizeletből végzett terhességi teszt mindig pontosabb!!!!


Drukkolok!

2011. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet bizony,

majd írd meg mi lett.


2 kisfiú anyuja

2011. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos ma reggel sincs második,pedig ma már egy hete késik,és nem szokott!
2011. júl. 8. 05:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egy késés után már mutatnia kellene valamit. Menj el dokihoz és vetess le vért az a tuti. Lehet valami ciszta miatt késik, és az gondot okozhat, de terhesség már nem nagyon lehet.
2011. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen már nagyon magas a HCG hormon szintje. A mai korszerű gyorstesztek érzékenysége 75 nemzetközi egység/liter (vizeletből). Az első terhességi teszt (Menotest) érzékenysége 1500 NE/l volt. Így ma már a délután vizelet is "becsenget", ha terhes vagy. Reggeli vizelet előnye, hogy már 10 napos terhességnél is jelez. 6 hetest meg bármikor.
2011. júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző válaszoló: 6 napja késik neki, nem hat hete! A hat nap még nem olyan sok. 4 gyerek anyukája vagyok. Nekem kb. a fogantatástól 2 hétre jöttek az első tünetek. (Hányingerrel az élen)Azért kezdtem gyanakodni. Persze, ez a terhesség ügy nagyon trükkös dolog.(A kisfiam vacak előtt 3 nappal fogant. Erre azt mondták, lehetetlen) Ne aggódj, érkezni fog a kiscsávó/csaj!!!
2011. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg varj egy par napot(1 hetet),es ha addig sem jön meg akkor csinalj egy ujabb tesztet.Ha az is negativ,akkor erdemes elmenni orvoshoz.Sajnos 6 nap keses barmi lehet,de nagyon szurkolok neked,hogy pozitiv legyen a teszted.
2011. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!