Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes várandós vagyok,...

4-5 hetes várandós vagyok, pár napja kimaradt menstruáció,2 poz. Teszt. Ma délelőtt egy halvány barnás pötty volt a bugyimon (elnézést a leírásért, de szeretném jól leírni). Ez az itt sok helyen olvasható ún. "barnázás"? (elnézést! )

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem, viszont az elsőnél nekem nem volt ilyen! Nyugtassatok meg légyszi, hogy nem lehet más!!!(amikor menstruálok, ilyen nem szokott lenni előtte)
2009. febr. 25. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Feküdj sokat, pihenj, szedj elevitet, egyél sok gyümit. Esetleg elmehetsz dokihoz, hogy írjon fel utragestont.
2009. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt! Kb. az 56.nap környékén. Nekünk lombikbabánk van, lombik doki mondta, miután megvizsgált, hogy ez természetes, hiszen ahogy nő a méh előfordulhat egy megpattant kis ér, uh.-n látta is, hogy a méh falából vérzett egy picit. Nekem egy kb 20 ft-os nagyságú barnázás volt 1x!
2009. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem ez nagyon pici pötty, kb. fél centis (nem szabályos pötty)
2009. febr. 25. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet a beágyazódás is.Legalábbis nekem volt beágyazódási vérzésem, már a +tesztek után.Én is azt tudom mondani, hogy most pihengess,feküdj, és nyugi! És hívd fel az orvosod kérdezd meg őt róla, ő tudni fogja a pontos válaszokat! :)


Jó egészséget! :)

2009. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj dokihoz! Nekem is egy szabálytalan 1 cm átmérőjű, halványbarna (kb mint a tejeskávé) pöttyöm volt, de másnap megismétlődött... Az én babám nem maradt velem sajnos, de minél hamarabb kapsz gyógyszert, annál jobbak az esélyek!
2009. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!