Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, Gonapeptyl injekci...

Lombikosok, Gonapeptyl injekciót használ most valaki? Nekem a 2. naptól csak fél ampullával kell szúrnom, ma meg is kaptam. Használhatom másnap (holnap) a második felét az injekciónak, vagy azt az ampullát ki kell dobni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 20:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

19:04-es válaszolónak!

Elnézést,én azt nem tudhattam,hogy az első választ,és így a segítéget is Tőled kaptam! Bocsánat,nem akartalak megsérteni,csak rosszul esett...És én sem voltam elég konkrét ezek szerint,félreérthetően fogalmaztam.De mentségemre szolgáljon,hogy mindent meg szeretnék tenni,hogy végre sikerüljön egy kis emberkét összehozni!

Nektek végül is sikerült? Van kisbabátok?

2011. jan. 29. 19:25
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs harag :-) Pocaklakónk van, lassan 15 hetes :-)) Kívánom, h te is minél hamarabb átélhesd ezt az érzést!!
2011. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Akkor jó,örülök :)

Gratulálok a "Zsebibabához" :),és KÖSZÖNÖM!

Hová jártatok kezelésre?

2011. jan. 29. 20:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Köszi :-) Mi a Budai Meddőségi Kp-ba jártunk. Csak jót tudok mondani róla, bár nem jött össze hamar a bébi, 6.-ra sikerült csak. De ők mindent megtettek. Drukk-drukk továbbra is!!
2011. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

6. lombik sikerült? Jaj,Istenem...félek,hogy én nem leszek ilyen kitartó...Nekünk ez az első lombik-próbálkozás.

Előtte 3 inszeminációm volt a Forgács Intézetben. Ott nagyon kedvezőtlenek voltak a tapasztalataink,ezért váltottunk...

Most kezdtünk a lombikot a debreceni Kaáliban.Nagyon reménykedek!!!!

2011. jan. 30. 15:27
 16/17 Grófházy ***** válasza:

friss info

14 gonapeptyl 28,000 Ft

2011. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Gonapeptyl 0,1mg - os injekció 34000 Ft volt. Tegnap váltottam ki. Viszont nem tudom, hogy hogy felezzem el. Hol van a fele. Csak kb szemre felezzem? Vagy a fecskendőt be lehet úgy állítani hogy felezze? Összejött azóta a baba nektek? Én a 2.-nak futok neki
2018. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!