Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nappal a nemvárt előtt...

4 nappal a nemvárt előtt barnázhatok beágyazódás miatt?

Figyelt kérdés
18-án volt a gyanús együttlét (abszolút középidőben), a hőm még mindig fent van, és csak keddre nem várom. Konkrétan egy "csepp" barnázás volt idáig ma, egyetlen alkalommal (ébredéskor). Nem is szokott ennyire sietni (30 naposak a ciklusaim, legutolsó jan. 3., és max. 1-2 nap eltéréssel pontos), és igazából barnázni sem szoktam. Persze még úgyis kiderül a mai nap folyamán, de legkésőbb holnap, hogy lesz-e folytatása a barnázásnak, de most kicsit furán meglepődtem. Régóta jár a fejemben baba, de ilyet még nem tapasztaltam (persze lehet, hogy megint csak a testem játszadozik velem).
2011. jan. 29. 12:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamiért rosszul írtam, nem keddre, hanem szerdára nem várom (másodikára).
2011. jan. 29. 12:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a ciklusok meglehetősen sokféle dolgot tudnak produkálni, bármikor lehetnek eddig nem tapasztalt tünetek, akár babánál akár mensinél.
2011. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, úgy tűnik, én is beleestem abba a hibába, hogy megválaszolhatatlan kérdéseket teszek fel, mert nagyon nehezemre esik kivárni, míg magától kiderül, mi a válasz a kérdésemre :)

Azóta volt folytatása a dolognak, nem sok, egy-egy pötty csak a papíron pisi után. Na de végül úgyis kiderül egy héten belül, hogy mi a helyzet.

2011. jan. 30. 01:20
 4/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Mintha én magam tettem volna fel a kérdést! Napra pontosan nekem is szerdán kellene nem megjönnie. Az együttlét nálunk 17-én és 18-án volt, miután a dokink ezt javasolta (voltam peteérés vizsgálaton, mert nekem előző hónapban volt egy műtétem). Nekem a mai napon volt egy kis minimális barnás folyás, de olyan világos, hogy ha nem figyelnék állandóan akkor lehet észre sem vettem volna. És hát most teljesen el vagyok keseredve, hogy biztos meg fog jönni. A tesztelést keddre terveztem, de hát nem tudom, hogy mi lesz belőle!

Veled mi újság? Ma is van még barnázásod?

2011. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Látom, egy cipőben járunk, de nagyon remélem, hogy ez a babás cipő lesz! :) Ma egész nap nem volt, most estefelé volt egy pötty ismét (idáig), hát nem tudom, mit gondoljak. Tegnap annyi kérdést átolvastam itt, hogy alátámasszam a sejtésem, miszerint ez lehet babától, és persze egy csomó példát találtam is, aminek a vége tényleg baba lett, de egy csomó olyat is, aminek meg mensi... Mindegy, azokat ignoráltam :) Csak reménykedni tudok. És Neked is drukkolok!
2011. jan. 30. 20:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves velem egy cipőben járó Válaszoló! :

Mi újság veled? Tudom, hogy csak holnapra nem várjuk, de van esetleg valami fejlemény? Én sajnos elvétve még mindig találok barna foltokat a papíron, viszont a hőm még fent van, amíg fent is marad, addig reménykedem! :)

2011. febr. 1. 13:22
 7/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező :)


Nekem sajnos megjött. Veled mi újság? Remélem Neked nem jött meg és teszteltél egy pozitívat. :)

Várom válaszod! :)

2011. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, nekem is megjött még szerdán, pont aznapra nem vártam. Igaz, kicsit eltér a szokásostól (az első két nap kicsit erősebb volt, mint máskor, utána meg jóval gyengébb), de ebből már nem merek semmire sem következtetni, inkább koncentrálok a következő lehetőségre. Most kezd érlelődni bennem a gondolat, mi van, ha nincs is peteérésem, vagy nem akkor, amikor én gondolom? Adok még magunknak néhány hónapot, és ha addig sincs baba, ennek azért utánamegyek. Addig is barátcserjézek, meg teázgatok, hátha...

Neked is drukkolok, hogy a következő hónap(ok valamelyike) sikeres legyen! :)

2011. febr. 6. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!