Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a peteérés tünetei?

Mik a peteérés tünetei?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam petefészek fájás, ez a legegyértelműbb, aztán a tojás-fehéres nyák, de ez már ovuláció előtt is megjelenhet, van, akinek krémes folyása van.

Ha méred a hődet, akkor lehet, hogy leesik pár tizedet, de ezt nem mindenki tapasztalja, a következő nap felmegy. Az sajnos számomra nem tisztázott, hogy az alacsony vagy a magas hőmérsékletű napon van-e tüszőrepedés, mert itt is eltérő válaszokat olvastam.

Ha gondolod használhatsz lh-tesztet is, ami jelez a tüszőrepedés előtt 24-36 órával egy erős két csíkos pozitív teszttel!

Remélem segítettem!

2009. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez egyénenként változó! Nekem pl. elkezd fájni a mellem, fáj a pocim és átlátszó, nyúlos folyásom van. De ha egy pár hónapig hőmérőzől és nézed, hogy mikor esik le a hőd, majd ugrik fel, akkor ha megfigyeledheted a te tüneteidet is! :)
2009. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
petefészek fájdalom, hő leesés, már ha mérsz hőt, aztán másnap már fent van, így tudod, hogy túl vagy rajta. csinálj lh tesztet és megtudod mi az ábra. :)
2009. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsófi200 válasza:
nekem fáj a petefészkem tojásfehérje szerű nyálkás folyásom van és fáj a mellem
2012. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!