Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki kb.20-22re (nem)...

Van aki kb.20-22re (nem) várja? Cserélhetnénk tapasztalatot, ki mivel próbálkozott már, milyen esetleges kezelést kapott?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem várom 22.-re. nagyon nem várom! de sajnos ez már 3-4 éve így van. igaz hogy ez idő alatt egyszer spontán teherbe estem, de méhen kívüli volt! Műtöttek, stb....

Úgyhogy nekem minden hónap így telik, csak nem tudom még meddig?!

2009. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Te kapsz valami kezelést?

Az a 3-4 év próbálkozás az sok..

Sajnálom ami veled történt..:(

2009. febr. 6. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhességem óta, 1,5 éve nem járok dokihoz. Belefáradtam. Előtte nagyon sok vizsgálaton voltunk, hormonokat is kaptam, inszemináció, sorolhatnám. utánna megtörtént a baj és akkor derült ki hogy összenövéseim vannak, kivették az egyik petevezetőmet.(amit előtte rendben találtak!!!) Most jutottam el odáig, hogy újra kezdem és szeretnék lombikot, hátha sikerül. És veled mi a helyzet?
2009. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én voltam már hsg(ahol megállapították, hogy a jobb petevezető zárt), hormon vizsgálatok, kiderült hogy Pco-m van, már ez a 3.clostys hónapo, ez mellett szedem a metformint a pco-inzulin rezisztencia miatt.

Szóval ez van.

Azt mondta a dokim, ha most sem jön össze, jövő hónapban jön az inszem.

Tegnap voltam uh, és 3 tüszőm is megérett, ebből 2(!!!!!!!!!) a jobb oldalt(ami zárt), és egy a bal oldalt, az 16x18mm-es...

Reménykedünk...:)

2009. febr. 6. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szorítok!
2009. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is neked!:)
2009. febr. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!