Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy vérben volt a szemem! Ez lehet terhes tünet? Vasárnapra nem várom!

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM!
2009. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom tünet e, jó lenne ha sikerülne mindenkinek aki már ezer éve terhes szeretne lenni::))))drukk drukk...reményke::)
2009. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2009. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ááá lehet kötöhártyád lesz, vagy csak szimplán nem aludtad ki magad, vagy begyulladt a szemed, ennyi.
2009. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én esetem a következő: a bal szememet 10 éve műtötték (szaruhártya átültetést csináltak). Tavaly augusztusban próbálkoztunk először a babával, és az ovulációt követő 2. napon barnás foltot láttam a bal szememmel, illetve a látásom eléggé romlott. Rá 2 hétre pozitívat teszteltem. Sajna az a terhesség nem maradt meg, és amíg terhes voltam a szemem is vacakolt, majd lassan helyreállt. Most megint babás vagyok, igaz még csak 5+4, de a szememnek semmi baja. Szóval vannak furcsaságok, de persze ha reálisan gondolkozunk valószínűbb, hogy nem emiatt van. Ja és a mostani alkalommal az ovuláció után 5 nappal, éjjel arra ébredtem, hogy vérzik az orrom, pedig nekem eddig írtó ritkán volt ilyenben részem.
2009. febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!