Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tegnap este egy One...

Csináltam tegnap este egy One Step tesztet, nagyon halványan volt rajta a második csík. Ma reggel Corax negatív. Tünet van. Melyik tesztnek higgyek? Lehet h végre terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, h. a halvány + is +. Nem egyformák a tesztek. Várj 1-2 napot és csinálj újat.

Sok sikert!

2008. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvastam valahol, hogy ha az esti teszt pozitív, az nagyobb eséllyel jelent babát, mivel elvileg este nem olyan magas a vizeletben a HCG koncentrációja. Vagyis, reggelre magasabb lesz. Hacsak nem volt hibás az esti teszted, akkor az a valószínűbb hogy babás vagy.


Lehet, hogy a két teszt eltérő érzékenységű, azért nem mutatta ki a reggeli teszted.


Holnap reggel újraetesztelés, lehetőleg ismét One step-el.

2008. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!