Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Két hónapja...

Mi lehet ez? Két hónapja próbálkozunk a babával. Péntekre lett volna nem várom, de tegnap reggelre barnázni kezdtem. Már biztos, hogy nem vagyok terhes? Tesztre még pár napot várni kellene, hogy kimutassa a terhességet.

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 13:55
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem van egy hat éves kislányom, akivel pontosan így jártam. A menstruációm helyett barnázásom volt, görcsölt a hasam, és nem gondoltam arra, hogy ez esetleg terhesség is lehet. Aztán két hét után teszteltem egy pozitívat, és megszületett a kislányom.Ne add fel, valakinek így valakinek máshogy jelentkezik a baba.

2011. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak barnázol, az még nem jelent menstruációt. Hacsak nem mindig így kezdődik. Csinálj tesztet, ha az vagy, akkor már kimutatja.
2011. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez még bármi lehet. Lehet terhesség jele is, mert van akinél így kezdődött, lehet ciklusbeli eltérés is mert van ilyen is akinek az volt, és lehet az is hogy hamarosan megjön, mert ilyet is olvastm.


A barnázás is olyan hogy ahány nő, annyi okból van..itt olvastam az oldalon a sok verziót ugyanilyen kérdésre.

2011. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!