Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kérdezi meg a nőgyógyász...

Viki233 kérdése:

Miért kérdezi meg a nőgyógyász h várt-e a terhesség vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
de am sztem bunkó volt és arrogáns akinél voltam mert mikor meglepődtem h 10 nap mulva megyek csak uhra beszólt h ne okoskodjak.hát majdnem csűnyábban szóltam vissza.sztem ha meg is lesz az uh akkor utána másik dokinál akarok lenni mert ez egy tajparaszt volt.
2011. febr. 1. 10:54
 22/23 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólásodra: nyugodtan mehetsz más dokihoz, én sem annál maradtam, akihez először mentem.


Amúgy amikor tőlem kérdezték, hogy megtartom-e, én visszakérdeztem, hogy miért ez a hülye kérdés, nem látja, hogy vigyorgok, azt felelte, hogy neki KÖTELESSÉGE feltenni ezt a kérdést.

2011. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
oks köszönöm a válaszokat
2011. febr. 1. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!