Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a háziállatok...

Szerintetek a háziállatok megérzik a babát (megtermékenyülést) még mielőtt mi emberek tudhatnánk róla?

Figyelt kérdés
Tehát mensi elmaradás és tesztelés előtt...
2011. febr. 3. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik a másikához semmi köze.A kutyák ösztönösen viselkednek és lehet hogy egy idő múlva igen jobban fog védelmezni,de neh már a kutya-macska jobban tudja h mi van veled mint te?

Ha halál közeli dolog történik ak a kutya vonyit tudtom szerint,ha te meg terhes v ak mit csinál?súrolja az ajtófélfát?

A macskád meg lehet h cs éhes volt,v hasas v hasonló...

:D

2011. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiammal terhes lettem, én még nem tudtam mert nem teszteltem, a nagy kutyánk, nem engedte a közelembe a kicsit, mindenkitől védett. És ez így volt 9 hónapig.
2011. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem hallottam, de szerintem nem olyan eszement hülyeség, mint ahogy itt néhányan gondolják. Ha abból indulok ki, hogy a macskám minden este 5 perccel azélőtt leül az ajtóhoz, mielőtt hazajön a férjem (nem mindig ugyanakkor jön haza, mert elég változó a munkarendje), és vár, akkor akár még el is tudom képzelni, hogy ilyen lehetséges. Mindenképp írd meg, hogy mi lett, én is nagyon kíváncsi vagyok. :)
2011. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
megérezték a tengeri malacaim a babát, sokkal türelmesebbek voltak. És a szülés után meg kenyérre lehetett kenni őket. De mostmár visszajött a követelőzés:)
2011. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!