Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk és már 10...

Nem védekeztünk és már 10 napot késett. Ez már úgy eléggé nyilvánvaló, hogy mi lehet?

Figyelt kérdés
Azért nem csináltam belőle nagy problémát, mert az előző párommal három évet voltunk együtt és soha nem védekeztünk.. tudom felelőtlenség, de akkor még 18 éves voltam és bele sem gondoltam a veszélyeibe.. kicsit kiakadok ha most kaptam be a legyet. Mit szóltok?
2011. febr. 3. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
elég valószínű, hogy terhes vagy... az a csoda, hogy eddig nem.
2011. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

engem a helyedben az aggasztana, "hogy eddig nem estem teherbe..."

Lehet, hogy komolyabb baj van... nőgyógyászt keress fel!

2011. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már, hogy érted azt, h komolyabb baj? ciszta, rák...v hasonlóak? ..vagy arra, hogy meddő vagyok? Én is gondoltam már erre és nem kizárt, soha nem voltam nőgyógyásznál.. félek elmenni.
2011. febr. 4. 02:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

A nőgyógyásznál semmi extra nem történik. Nem a legkellemesebb hely a világon, de ki lehet bírni. Ha évekig nem védekeztél és nem estél teherbe, lehet, hogy tényleg van valami gond veled, de az is lehet, hogy csak nagyon szerencsés vagy. Próbálj karon ragadni egy tapasztalt barátnődet, és kérd meg, hogy menjen el veled dokihoz. Keress valami jó, megbízható dokit, és ahhoz menj. Anyukáddal nem tudtad/tudod megbeszélni ezeket a dolgokat? Ő lehet, hogy segítene neked.

Én 18 évesen voltam először, és már akkor problémás volt a jobb oldali petevezetékemmel. Ez nem játék sajnos.

Ha meg most "kaptad be a legyet", főként dokihoz kell menned, hogy a továbbiakat megbeszéld vele.

2011. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát csinálj egy "légytesztet", és kiderül, van-e vagy nincs-e "légy" ....

Mindkét esetben elmennék nőgyógyászhoz

2011. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos anyukam meghalt amikor 10 eves voltam, apummal meg mindent megtudok beszelni, de azert ezt nem szivesen osztanam meg vele, 22 multam egyebkent. Azota beteg lettem, szoval legy az nincs... de ez a "valami problema lehet" ez azert aggaszt, mert valoszinu, hogy gaz van. Elvallik, mindenesetre koszi a tanacsokat mindenkinek. :)
2011. márc. 13. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!