Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napig szedtem duphastont...

Letta88 kérdése:

10 napig szedtem duphastont és ez a nagyedik nap hogy nem jön meg? Szerintetek ez a normális? Vagy mikor várhatom a nem várt menstruációt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mikor volt ovulációd?
2011. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
18-19-e körül.
2011. febr. 4. 09:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék.
2011. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Komolyan?Szerinted már tesztelhetnék?Nem is tudom, reggel egyik percről a másikra felment a savam és azóta hányingerem van, pedig én egyáltalán nem vagyok savas reggelire savanyúkáposztát szoktam reggelizni.nem kávézok és reggel megcsapott a kávé illata és olyan fincsi volt az illata és ez nem igazán babás jel.A babásoknak hányingerük van a kávétól.Ha azt mondod ennek ellenére hogy teszteljek akkor reggel csinálok egy tesztet4most egy kicsit felcsillant a remény.:-)Ja és köszönöm a válaszodat.Ti is babára vártok?
2011. febr. 4. 09:19
 5/19 anonim ***** válasza:

Mi babát várunk, ha minden jól megy :)

A jelekre kár adni, nem jelent semmit. Egy tesztet mindenképp megér szerintem, de ne éld nagyon bele magad azért. Nem úgy van, hogy a gyógyszer abbahagyása után pár napra meg kell jönnie, ha nincs baba?

2011. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mikor hagytad abba a progit?mettol meddig szedted?
2011. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez az első hónap hogy szedtem, én végül is a menstruációm miatt kaptam hogy rendesen beálljon, viszont peteérésem van.22-30ig szedtem.Te hogy szeded?Mit?Holnap reggel csinálok egy tesztet, nem igazán bízom benne hogy baba van, meg ha lesz lesz ha nem nem majd legközelebb.ti hanyadik babátokat várjátok?Mióta próbálkoztok?ha van babátok akkor mikor sikerült nektek, mennyi idő után?
2011. febr. 4. 09:35
 8/19 anonim ***** válasza:
A másodikat várjuk, de nekem másképp kellett szednem, mert sárgatest elégtelenségem van, nem kellett abbahagynom. Tetszik a hozzáállásod, előbb-utóbb összejön.:)De én most is látok esélyt.
2011. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Folyt. Nekem a megtartással volt gond, mindig sikerült, csak elment. Ezért merem csak halkan mondani...
2011. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok nektek!!Olyan öröm ilyet olvasni:-)Nagyon sok egészséget kívánok mindkettőtöknek!!:-)
2011. febr. 4. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!