Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek egy no hogy nem...

Szerintetek egy no hogy nem veszi eszre azt hogy terhes?

Figyelt kérdés

Hallottam mar ilyen torteneteket hogy akkor jott ra hogy terhes mikor beindult a szules,nekem ez valahogy olyan felfoghatatlan,hogy nem erzi ?

gaz de anyosomnak aposom vette eszre hogy terhes,ugy meselte hogy atolelte aposom es eszrevette hogy mozog a hasa,anyosom azt gondolta hogy a belei(masodik gyerek).


2011. febr. 4. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszek ebben a nem vette észre dologban. Talán azt tudom elképzelni, hogy valaki annyira retteg a teherbeeséstől, vagy a következményeitől, hogy az agya úgy tesz, mintha nem lenne semmi. Amolyan vészleállásra gondolok.
2011. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát szeintem írtó butának és tudatlannak kell ahhoz lennie. Én ismerek pár sztoryt, de a sajátomat is. 18 évesen fogamzásgátló tabletta abba hagyása miatt, úgy gondoltam, hogy még védett vagyok egy hónapig. Persze mert nem olvastam el a használati útmutatót. Mivel meg voltam győzödve arról, hogy védett vagyok, nem is gondoltam semmire, sőt még a mensim is megjött egy kis késéssel, de aztán a 2. hónapban már gyanus volt. Szóval, elég hülye voltam, nem tagadás. 32 évesen lettem végülis anya. Szerintem aki nem tudja, hogy terhes, az reménykedik, hogy nem az, de valójában minden nőnek kéne éreznie a másállapotot, egyszerűen ők nem vesznek tudomást róla... buták ennyi
2011. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ezt mondjuk csak olyan kábé 150 kilós nőnél tudnám elképzelni, ahol igazából nem is látszik, hogy nőtt a hasa pár centit, nekik valószínűleg a sok hájtól nem lehet érezni látni meg pláne nem a mozgást, stb...

Normál vagy vékony testalkatúaknál egyszerűen elképzelhetetlennek tartom.

2011. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De egy irto tulsulyos no is erzi befele a mozgast szerintem,foleg a 7-8honap korul mikor mar nagy a baba.

nekem is hihetetlen,de olyan sok story van errol.

2011. febr. 4. 11:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Hááát, egy írtó túlsúlyos nő szerintem akár gondolhatja azt is, hogy a belei mocorognak... ott nem csak a hasfalon van zsír, hanem a belső szervek is totál el vannak hájasodva, zsírosodva, az pedig tompítja rendesen a mozgást. Szerintem. Legalábbis így tudom csak elképzelni.

Én inkább azt nem értem, hogy hogy lehet az, hogy sok fiatal lányon a környezete nem veszi észre, hogy terhes, és ilyen esetben megtörténhet a tragédia: wc-be szüli a gyereket. :((

2011. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Éppen valamelyik nap láttam a tévében egy dokumentumfilmet, amiben egy nő történetét mesélték el, hogy erős hasi görcsökkel került kórházba, ahol megállapították, hogy terhes és már éppen szülni fog. A nő persze kiakadt, hogy észre sem vette, hogy terhes és, hogy nem is látták rajta a barátai sem, mert amúgy is nagy hasa volt... elég kövér nőről van szó. Ekkor gondolkodtam el én is, hogy nem érezte, ahogy rugdos a baba? Amikor az én babóm beindult, sokszor olyanokat rúgott, hogy csillagokat láttam, pedig én se vagyok nádszál vékony. :S Nem értem, pedig tényleg vannak ilyenek...
2011. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso,ez meg a masik...szerintem ott nem figyel a kornyezet a lanyra.
2011. febr. 4. 11:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Hú és akkor ezt olvassátok el... a saját szülei sem vették észre a kislányon, hogy terhes....elképesztő, hogy ilyenek vannak..

[link]

2011. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát bizony én sem vagyok egy vékony testalkatú, de azért rajtam is észrevették, igaz, akkor már vagy 34 hetes voltam. (itt az ismeretlenekre gondolok) De van egy ismerősöm, aki foggátló mellett lett terhes és nem vette észre, mert meg is volt neki, meg minden, de nem egész végig, mert amikor megmozdult akkor elment dokihoz, aki megállapította... Na mindegy. De én is ismerem a dokumentum filmet és nagyon sok esetet ismertetnek, de számomra is elképzelhetetlen, hogy megmozduláskor nem veszi észre.
2011. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm húga szült meg, de úgy hirtelenbe (nem tudta a családból senki se hogy terhes, és időben szült). Látták, hogy rosszul van ki is hívták a dokit, aki nem vette észre!!! adott neki fájdalomcsillapító injekciót. A másodszorra kihívott doki, (már más volt ügyeletben) észrevette. ja és látták meztelenül is többször is! Jó a lány persze tudta. Annyira elbújt a baba! a lány is túlsúlyos volt, de azért nem olyan vészesen.
2011. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!