Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog. Gátló tabletta mellett...

Fog. Gátló tabletta mellett lettem terhes. Ugye NEM LESZ BAJA A PICINEK?

Figyelt kérdés

Meliane fog.gátló mellett lettem terhes, amint felmerült a terhesség ténye le is álltam a gyógyszerrel. 12hetesek vagyunk, a doki szerint az alacsony hormontartalmú gyógyszer nem ártott a babának, de azért én is és a férjem is kicsit aggódunk.

Tapasztalat?


2011. febr. 4. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A doki biztosan tudja mit beszél. :) Nem lesz baja, ne aggódj.
2011. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja a babának, nem mondott hülyeséget a doki.


De hogy csináltad, hogy fogamzásgátló mellett összejött a baba?

2011. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!!!


Nem tudom, hogy csináltam, már 4 éve kihagyás nélkül szedtem :) (Dokim azt mondta érzéketlenné is válhattam a tabira.)


De egyáltalán nem bánjuk,mert amúgyis nyárra terveztük a teherbeesét :D

2011. febr. 4. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Magas hormontartalmú tabletta sem árt igazán a babának. Az egyik ismerősöm egészséges nagy lányt szült 40 évesen , Rigevidon mellett.
2011. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fog. gátló mellett lett a 3. gyerekem. Nem csináltam semmi különöset, nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem voltam beteg, nem szedtem egyéb gyógyszert. Egyszerűen beleestem a hibaszázalékba. Én is aggódtam, a doki engem is megnyugtatott. A lányom most 12 éves, kutya baja, eszes, szép nagylány. Azóta pedig még modernebbek a gyógyszerek.
2011. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó olvasni amiket írtok, most már megnyugodtam, egyfolytában mosolygok. Férjemet is felhívtam, közölte, hogy Ő tudta, hogy nem lehet baj... Tegnap még a körmét rágta az idegtől :D:D:D
2011. febr. 4. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Diane mellett maradtam terhes. Egészséges, eleven, 3 éves kislányom van. :) Te se aggódj, főleg, ha a doki mondta!


Boldog babavárást!

2011. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és gratulálok a gyermekedhez! :)
2011. febr. 4. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!