Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Kétségbe estem! Méhenkívü...

SOS! Kétségbe estem! Méhenkívüli terhes lennék? Múlt hét csütörtökön voltam nőgyógyásznál, rákszűrésen. Meg is ultrahangozott, mert gyógyszert is írt fel. Ekkor nem volt baba.

Figyelt kérdés

most még mindig nem jött meg,a gyógyszert se kezdtem el így szedni, hát csináltam most egy tesztet ami +.

felhívtam a dokim, és azt mondja akkor lehet fals eredmény, vagy méhenkívüli, mert egy hete még nem látszott semmi.voltatok hasonló helyzetben?mi lett a vége?

nem baj, ha terhes vagyok, örülnék.


2011. febr. 4. 18:29
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
vérvételre kell mennem, az u.h. nem mutatott semmit.még petezsák se ...
2011. febr. 8. 14:49
 22/30 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd megmutatja az UH, csak még korai. Hiszen ezt tudtuk, valószínűleg múlt csütin is ezért nem látott semmit a doki. De hozzá akkor se menj vissza! A vérvétel tutira megmutatja, ha az vagy és még max 1 hét és láthatod is a babád! Addig viszont foglald el magad mással, ne ezen agyalj, stresszelj. Ha van valami, írj!! Kíváncsi vagyok! Sok sikert!
2011. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Van már valami hír baba ügyben? Milyen lett a vérvétel?
2011. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

megvan a baba !

köszi mindenkinek.

3-4hetes lehet,jövőhétem kell szívhang hallgatásra mennem.

2011. febr. 14. 21:08
 25/30 anonim ***** válasza:
Nahát!! Gratulálok! Jó , hogy szedted be a gyógyszert!!! Hihetetlen megérzésed van!!! Apuka is örült a hírnek??
2011. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

köszi

örül apa is, mi rajta voltunk az "ügyön ", csak kicsit halasztottuk volna, de nem baj így se :)

2011. febr. 15. 12:11
 27/30 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2011. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

gratulálok a babához!

jó egészséget!:)

2011. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, már 6hetes vagyok, szívhang is volt!
2011. márc. 3. 12:26
 30/30 anonim ***** válasza:
:)
2011. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!