Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap vittem vizeletet a...

Tegnap vittem vizeletet a dokihoz és negatív lett, de nem ultrahangozott meg. Mostmár akkor 100%, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok én irtam multkor ezt nektek. november 8-án kelett volna megjönnie de nem jött. Hányinger tör rám mostmár egyre ritkábban estére kétszer nagyobb a hasam mint napközben. Érzékenyek a melleim a bimbóm körül. Érzékeny a hasam allja és szurkál.Csináltam már tesztet ami két csíkos volt de a másik nagyon halvány. Amugy holnapra rendelt vissza a doki.A hőm 37.1. Bízhatok a babában? És tegnap vittem vizeletet a dokihoz és negatív lett,de nem ultrahangozott meg. Mostmár akkor 100%,hogy nincs baba? Kérlek irjatok.
2007. dec. 7. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát ez érdekes!Lehet hogy nem tudott beágyazódni a baba!Bár én még az ultrahangra várnék az a biztos!Ha nem jegyzett be ultrahangra akkor kérd meg rá!Szorítok neked hogy az legyen amit szeretnél, bár az orvosi vizeletvizsgálat eredménye elég pontos!De kívánom hogy ne így legyen!
2007. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem bizhatsz benne.Csak csdálkozom hogy a doki nem ultrahangozott meg.Az én dokim egyből meguh-zot,és abbol megtudtam h terhes vagyok,de még nagyon az elején vagyok.Tanácsom,kérd a dokit az uh-ra.Szoritok neked:-)!!
2007. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha babás vagy,akkor lassan 8 hetes vagy.Nem tudom,h mikor voltál náa,de nekem az UHn alig 7 hetesen is nagyon szépen látszott a szívműködés.Valószínűleg azért rendelt vissza a doki,h megnézze UHn is a hasadat.Nyugalom kitartás.De szerintem lehet,h tényleg nincs...Bár gyanus,h ha van baba,akor miért nincs HcG,és ha nincs baba,akkor meg hol a mensi???
2007. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az orvosi vizeletvizsgálat pontos szokott lenni, de ettől még lehetsz terhes, a tünetek nagyon erre utalnak. Én is azt mondom,hogy kérj uhot, az a biztos, azt már nem lehet letagadni.

Drukkolunk,hogy legyen baba!

2007. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík, van, akinek csak később lehet rendesen megállapítani a terhességet. nem véletlenül rendelt vissza... Drukkolok!
2007. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, akkor kérjél UH vizsgálatot!Ez biztosabb, mint a vizeletvizsgálat.Drukkolok Neked!
2007. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!