Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahang vagy a teszt mutatja...

Ultrahang vagy a teszt mutatja ki elöbb a terhességet? Múltheti u. h. szerint nem voltam terhes, de ma +at teszteltem.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:58
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

hát nagyon félek, azt hiszem ennek jó vége már nem lesz.teljesen elvagyok keseredve.

abortusz lesz?és az milyen?mit csinálnak?

2011. febr. 10. 13:08
 22/29 anonim ***** válasza:

UH-n mehen kivul se lattak semmit? Amugy meg eleg fiatal terhesseg. Egyebkent nekem volt 10 eve egy terhessegem, 3 orvos nem latott semmit a mehemben, vert vettek, igazolta,hogy baba pedig van valahol. Azonnal muteni akartak,haza sem engedtek.Annyi ,hogy meg kellett varni a foorvost,hogy o is megnezzen, erdekes o azonnal megtalalta, kicsit elbujt a baba,igy megsem mehen kivuli volt...

Amugy ha jol tudom adnak valami gyogyszert,amitol felszivodik, ha megsem,akkor mutet. Nem abortusz, mert az mehen belul van. Hasi mutettel tavolitjak el.

2011. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

csak hasi u.h. volt.

úgy veszik el mintha császároznának?

2011. febr. 10. 20:28
 24/29 anonim ***** válasza:

Mindket UH volt,kerestek hol tapadt meg. Igen, ugy veszik el,mintha csaszaroznanak,de ha fiatal a terhesseg ,akkor eleg a gyogyszer is es felszivodik.

Nyugi!!!!!!! Meg mindig lehetsz siman csak terhes.

2011. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ja , bocsi felreertettem, neked volt hasi UH.

De miert ? Nekem a mostani terhessegemnel a 7.heten azt mondta a doki,mert nem volt jo a huvelyi UH fej, hogy hasin lehet nem lat majd semmit. Akkor meg foleg ne aggodj, korai terhessegre huvelyit hasznalnak....

2011. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

engem még nem hüvelyi ultrahangoztak.első terhességemnél is csak hasi volt, és akkor az elsőt 4hetesre mondták.

és ma is csak hasi volt, és megtalálta a petezsákot!!!

:)

2hét múlva kell visszamennem, ha minden ok. akkor szívhang is lesz.

2011. febr. 11. 12:20
 27/29 anonim ***** válasza:

Jaj, de jóóóóóóóóó!!!!!!!!

Hál' Isten, hogy nincs semmi baj!

Most már reméljük, hogy nem lesz több idegeskedés! :)

Minden jót, és vigyázz magatokra!

2011. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Orulok!!! Tudtam, hogy meglesz valahol!! Neha jol eltudnak bujni!!!!!
2011. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is örülök!!:-))
2011. febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!