Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt a teszt? Mas is...

Korai volt a teszt? Mas is jart mar igy hogy tul koran tesztelt de vegul csak pozitiv lett?

Figyelt kérdés
7-8ra nem varom es ma csinaltam egy erzekeny terhessegi tesztet es negativ lett!!van meg remeny hogy pozitiv legyen?
2011. febr. 5. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mára nem vártam és már kedden reggel halvány pozitív volt a tesztem.
2011. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kossz ez most nagyon megnyuktatott!!
2011. febr. 5. 11:33
 3/7 anonim válasza:
Ezt a kérdést, akár én is írhattam volna. Én is ma csináltam egy tesztet,ami negatív lett, de és 9-10-re nem várom. Remélem csak túl korai volt, meg a tesztem is 25-ös érzékenységű. Ha addig nem jön meg akkor veszek 10-es tesztet. Te mivel teszteltél?
2011. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is 9-10.re nem várom, de még nem mertem tesztelni:( Szerintem megvárom a nem vártam napját, mert már elég sokat csalódtam...

Amúgy a kérdésedre a válasz-még nagy esélyed van, hogy pozi legyen a teszt, neh keseredj el. Nem mindenkinek egyformán mutatja ki a terhességet:) én drukkolok nagyon!

2011. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat mar elkeztem barnazgatni,es gorcsol is a hasam!!szoval szerintem meg fog jonni!!de legalabb annak orulok hogy most be alt a ciklusom 18-napra mert eddig ossze vissza jott 30-31-32-33 nposok voltak!!ebben a honapban szedtem Duphasztont es ugy latszik hogy legelebb a ciklusomat helyre hozta!!de az mar biztos hogy mar nem akarok ugy ra gorcsolni mint az utobbi 9 honapban tettem,mert idegileg ki keszit!!!mar a sexet se elvezem ugy a ferjemmel mint regebben,amikor meg csak a baba fel sem merult az eletemben,sokszor mar csak a babaert voltunk eggyut!!de gondolom ezt ti is at eltetek!!
2011. febr. 5. 13:03
 6/7 A kérdező kommentje:
28 napra alt be a ciklusom!! bocsi el irtam!! :)
2011. febr. 5. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de még azért ne add fel a reményt:) Míg nem jön meg addig....:) Én is mensesem előtt barnázgattam, alacsony a progeszteron szintem, ezért PreMens-t szedek. Ez a 2. hónapom. Úgy néz ki, hogy tényleg használ... Mi is már 11 hónapja próbálkozunk, de én már 2 hónapja nem görcsölök rá! Majd jön ha akar....úgyis egyszer sikerülni fog, és nekem is lesz kisbabám!!!:) (utolsó voltam)
2011. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!