Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valamelyikőtöknek volt olyan,...

Valamelyikőtöknek volt olyan, hogy a nem várt menzesz előtt pár nappal negatív volt a jóstesztje (LH teszt), de mégis babás volt? Nem várt napján, vagy pár nappal később pozitívat tesztelt HCG-vel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia ez engem is érdekelne! Én ma vagyok a 10. dpo-n tegnap jósteszteltem rossmanos ovu tesztel és iszonyat pozi lett erősebb mint a controll csík. Ma is csináltam egyet az is poizi viszont nem olyan erős mint a tegnapi... itt nálam lehet nincs baba még 2 nap és nem várom.
2011. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm, nekem 3 napja rettenetesen halvány, nem gyengül, nem erősödik, szerintem inkább szellemcsík... Én 24-re nem várom...de nagyon nem. Szóval kiváncsi vagyok. Jó lenne, ha ennek ellenére lenne valaki a pocakomban. :) Neked meg megy a drukk! :)
2011. febr. 20. 21:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam ovu és hcg tesztet... Negatív lett mindkettő... Ez már tuti negatív, így hogy az ovu teszt sem mutat még egy enyhe pozitívat sem?
2011. febr. 22. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!