Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszveszen vásárolt terhes...

Teszveszen vásárolt terhes teszt megbízható? Aki babásan tesztelt, pozit mutatott?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg a lejáratát!

egyébként 100%os eredményt egyik sem ad. Csak a vérvétel meg a doki...

2010. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
teszveszen? nem lenne egyszerűbb a helyi gyógyszertárban? az legalább tényleg megbízható.
2010. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A patikában jó drága, így sokkal olcsóbbra jön ki, és több darabra van szükség, nem egyre. Azért vettem onnan, és ezért kérdezem hogy más is aki vett ott, mit tapasztalt, lett e pozitiv tesztje vele.Köszönöm.
2010. okt. 7. 14:09
 4/18 anonim ***** válasza:

melyik típus? én one stepet vettem vaterán, az működött :) és egész hamar kimutatta.


kérdeztem az eladóját, hogy miért ilyen olcsó, azt mondta, hogy külföldről rendelik és ott sokkal olcsóbban lehet ilyesmit kapni. nálunk csak a dm-es 800 FT-os van (kb annyi ha jó tudom) enyhén szólva rablás egy vegyszerbe mártott papírfecniért.

2010. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
14.14-esnek: Köszönöm, ez is olyan. Szóval kimutatná. Hát igen szerintem is rablás..pláne hogy van amelyikért 2000 ft-ot is elkérnek..
2010. okt. 7. 14:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is Vaterás 80 Ft-os volt. Nagyon hamar kimutatta a terhességet.

2010. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
annyi, hogy ez a fajta teszt külsőre nincs túl csicsázva. csak egy vékony papírdarab. (semmi műanyag nyél, főleg nem digitális. de a célnak megfelel, ez a lényeg)
2010. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletesen bevált. Mikor nem voltam terhes negatív volt, mikor terhes voltam, pozitív. Az ovutesztjét is használtam, az is nagyon jó! Az tuti, hogy én sem vennék már drága teszteket, tök felesleges.
2010. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!!! Akkor ezekszerint azért megbízható. Hát most kicsit sajnálom:) mert negatív lett pedig 5 napja késik :( Hányingerem meg szagérzékenységem van, de lehet hogy csak bebeszélem magamnak, vagy egész más bajom van.
2010. okt. 7. 14:45
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia


Én pont most teszteltem + -ot :)


Szerintem jó teszt, persze nem azért mert + -ot mutatott :D

2010. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!