Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, kinek hányadik...

Lombikosok, kinek hányadik beültetés volt sikeres?

Figyelt kérdés
Első transzfer alőtt állunk...Nagyon bizakodok,hogy sikerül elsőre...Bal petevezetőm van elzáródva,elvileg más gondunk nincs.Tud valaki biztatni jó tapasztalattal?
2011. febr. 5. 17:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a közvélemény-kutatásnak az eredményére én is kíváncsi vagyok!

Nekem ugyan az a problémám, mint Neked: a bal petevezetőm van elzáródva! :)

Túl vagyok egy sima lombikon, meg egy fagyasztotton, most lesz a 3. a hónapban. Remélem, hamarosan írhatom majd, hogy nekem a harmadik beültetés sikerült!

Kívánom, hogy sikerüljön már az 1. Nektek!

2011. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm,és kívánom,hogy sikerüljön Nektek a 3. :)

Megkérdezhetem,hogy hová jártok?

2011. febr. 5. 18:12
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek a 4-ik sikerült,és 3-ból 2 megtapadt!
2011. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja és drukkolok!!!!!!
2011. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. febr. 5. 18:43
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lombik volt, hármat ültettek vissza, egy sem maradt meg, többre viszont nem volt szükség mert rá három hónapra természetes úton összejött. Sok sikert neked.
2011. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is el volt (van) záródva az egyik petevezetékem, ezért nálunk is lombik volt 2008-ban.Két embriót ültettek vissza, ma már 21 hónaposak a babáim.Kívánom, hogy nektek is elsőre sikerüljön!
2011. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
Nekem természetes úton van már egy kisfiam aki 8éves.Aztán a második nem jön össze,nálunk minden rendben van,mégsem sikerült sem a 6inszem sem a 2 lombik.Azt tanácsolom neked amit nekem is tanácsolnak hogy ne görcsölj,mert nézz meg engem:semmi bajom és nem sikerül.Bármi összejöhet ha nem görcsölünk rá.Persze tudom nehéz mert én sem tudom kiverni a fejemből.De biztos hogy ez az oka,mert a fiam mint a sicc úgy összejött nem idegeskedtem.Le kellene mondanom róla de sajnos nem megy.Tudom hogy szültem már és biologiai akadálya nincs és ezért amig azt nem mondja egy orvos hogy :hölgyem ön nem lehet többet terhes-Addig nem adom fel.És ha nem adom fel,az azt jelenti hogy nem megy ki a fejemből.Talán egyszer feladom.Ezzel az én kis történetemmel csak azt akarom mondani hogy van esélyed nagyon is ha nem idegeskedsz rajta.Kívánom hogy sikerüljön!
2011. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm-köszönöm-köszönöm :)))

Olyan rendesek vagytok :)))

Igen,tudom,hogy nem szabadna görcsölni rajta...CSak nem tudom,hogy hogyan kell nem görcsölni :) .....

Most sulykolom magamba,hogy "SIKERÜLNI FOG",így próbálok hozzáállni.

2011. febr. 5. 19:57
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
19:29-s vagyok.Én sem tudom hogy kell nem görcsölni rajta,de hátha neked sikerül.Nagyon sok sikert!
2011. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!