Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy sikeres...

Mennyi az esélye hogy sikeres lesz a fagyasztott embrió beültetés?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mennyi az esélye annak hogy a felolvasztás alatt megsérülnek az embriók és nem lehet beültetni.És mennyi az esély arra hogy megtapadnak.Nem találok sehol olyan infót,hogy hány fagyibébi született már Magyarországon eddig.
2009. júl. 7. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
20%-os sikerességgel dolgoznak.Vagyis minden 5. beültetés sikeres.Elég alacsony arány szerintem.Nem hiába ültetnek be egy-egy alkalommal 4 embriót.Szerintem ritkán sérültek,nagyon körültekintően járnak el a vizsgálatok során.
2009. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A húgomnak 2 éve beültettek egy nem fagyasztott petesejteket,ami sajna nem maradtak meg tapadási gondok miatt.Tavaly a lefagyasztott petesejtek kerültek beültetésre,ahol az egyik baba felszivódott,a másik megmaradt és most 3 hónapos a kislány!

Az esély szerintem 50-50%-os,úgyhogy ha csak igy lehet babád,akkor érdemes megpróbálni,de arra fel kell készülni,hogy végig feküdni ajánlatos!

Sok sikert!

2009. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nővéremnek is hasonló a helyzet, első beültetés nem sikerült, a második már fagyasztottból volt, egy megtapadt, amiből végül 2 egypetéjű kislány lett. Sok sikert! És nem szabad feladni, ha most nem sikerül, majd sikerül a következő! És a másodiknál ő szedett aloe veras méhpempő tabit, azt javasolták neki pécsen, ami segíti a beágyazódást.
2009. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,nagyon megnyugtatott.Sajnos 2 sikertelen lombikom volt már(pedig a maximumot kihozták belőle,mindkétszer 5 napos embriókat kaptam vissza és jó volt a nyálkahártya is)ezért aggódtam hogy akkor miért pont a fagyi sikerülne?De most bizakodóbb lettem!
2009. júl. 8. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, csak annyit, hogy az én nővérem is szigorúan végigfeküdte a 3 hetet.
2009. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!