Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után vagyok....

Spontán vetélés után vagyok. Együtt voltunk a párommal, ma meg nagyon görcsöl a méhem meg a petefészkem körül..mitől lehet? Ez mitől lehet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
December végén volt magzatelhalásom (8.hét) és utána megjött január 27-én, pont 28 napra. A doki azt mondta, ennyit kell várni, mehet a babaprojekt. Csütörtökön vagy pénteken meg tegnap együtt voltunk a párommal, ma meg nagyon görcsöl a méhem meg a petefészkem körül..mitől lehet? (ja, hányingerem is van, de az sajnos a vetélés óta.. csak ma kicsit erősebb..)
2009. febr. 9. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokmindentől lehet, lehet, hogy nem tapad meg jól, vagy genetikai hiba van (bár azt műtéttel kell befejezni), vagy nem életképes. Mi 3 hónapot vártunk, mert az idő nem számít csak az, hogy egészséges legyen és megmaradjon! Nekem is fájdogáélt a petefészkem utána, de elmúlt. Ha nem marad abba, menj el dokihoz!
2009. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy peteérés! időben lenne !
2009. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 2 vagy 3 napja volt nyákos folyásom, ma reggelre meg eltűnt, jöttek helyette a görcsök. Nem lehet megtermékenyülés jele...? ;)
2009. febr. 9. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én még minidg azt mondom, hogy PÉ. A nyálka nálam mindig 2-3 nappal előzi meg a PÉ-t. De jókor voltatok együtt, az tény!! :))

Legkorábban 7-10 nap múlva keress jeleket, szerintem,d e nagyon drukkolok!

2009. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem összejött, és remélem nem görcsölök rá túlzottan.. ;)
2009. febr. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!