Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidős vetélés után követke...

Középidős vetélés után következő terhesség hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
23 hetesen vesztettem el a fiamat heamatoma miatt, 8 hónapja. Most babát szeretnék de félek.
2011. okt. 22. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20 hetesen vesztettem el az ikreimet. 6 hónapra rá megint terhes lettem. Nagyon féltem a terhességtől, nem is akartam igazán, biztos azért estem elsőre teherbe. :-)

Végig rettegtem, hogy valami baj lesz, de nem lett hála istennek! Azon kívül, hogy sokat keményedtem, semmi gond nem volt. 39+4-re szültem meg a kisfiamat.

Nem tudták megállapítani, hogy miért vetéltem el, egyszerűen beindult a szülés. :-(

Hidd el, másodszorra nem lesz baj! Vágjatok bele!

Stresszmentes, nagyon boldog babavárást kívánok!

2011. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 évre jött a másik baba,fekve hordtam ki,8 hónapot csak ágyban.Féltem nagyon,és a szorongás a gyerek miatt megmaradt sajnos.egyet tüsszent és én már kiakadok.
2011. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 válaszoló csak 5 év után akartad a babát vagy 5 évig próbálkoztatok? És orvosi utasitásra feküdtél, semmi kis házimunka, semmi főzés?
2011. okt. 22. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak 5 ev után volt bátorságom megint.Orvosi javaslatra feküdtem.Enni sem keltem fel,könyökölve az ágyban ettem.Csak véce és gyors zuhany volt engedélyezve függőlegesben.

Aztán a vicc az lett ,hogy 41 hétre inditva sem indult.

2011. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

23 hetesen vestettem el kisfiam.3 hónap pihit javasoltak.Ezt követő első hónapban megfogant a babám.28héten megint korházba kerültem kinyílt mészály megindult a szülés.Kaptam mindenféle visszatartót,tüdőérlelőt.Szerencsére nem bújt ki.37 héten született meg végül,vákummal de egészségesen.27én les egy éves,és csodálotos kis lény.

PRÓBÁLKOZZATOK,ÉN IS FÉLTEM VÉGIG,DE MEGADATOTT AZ ANYASÁG AMI CSODÁS.

2011. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!