Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után negatív,...

Pozitív teszt után negatív, az orvos UH-on csak megvastagodott méhnyálkahártyát lát, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt mondta 50-50%, egy hét múlva teszteljek, több mint egy éve próbálkozunk, ettől még lehet baba, ha jól számolom, most lennék 5 hetes.
2009. dec. 7. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
azért mondta, hogy 50-50%, mert a menstruáció is hasonló folyamat, mint a teherbeesés. Ott is megvastagszik a nyálkahártya, ott is beágyazódik a pete, csak mivel "nincs értelme", a szervezet kilöki , úgy hogy vérzés kíséretében leválik a hártya. Ha megtermékenyült petesejt ágyazódott be, akkor 1 hét múlva már egy petezsákot kell látnia.
2009. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 11.18-án voltam uh-n,az volt a papíron hogy 7,1*szétnyílt nyálkahártya.akkor még nem látott semmit.most fog?azóta sem jött meg.

Drukkolok neked:)

2009. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, még lehet baba. Várni ilyenkor a legnehezebb. Ha volt pozitív teszted, az mindenképp jó! Reménykedni kell, hogy minden rnedben lesz, cska még nagyon aprócska a drága! Pihenj sokat! :) majd írj!!!
2009. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

a pozitív és utána negatív teszted egyforma volt?? az sokat számít!írd meg!

reméljük a kövi alkalommal többet lát! sok szerencsét!

2009. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolót szeretném kijavítani, mert iszonyatos dolgot írt...

Ha a petesejt nem termékenyül meg, akkor kilökődik és a méh nyálkahártyájának felső rétege leválik a méh faláról.


Még hogy beágyazódik,csak nincs értelme...

(Bocsássatok meg,de egy ilyen hülyeséget nem hagyhattam szó nélkül.)

2009. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
elnézést attól aki kijavított. Lehet nem jól értelmezte, vagy én nem fogalmaztam jól. Azért nincs értelme, mert a terhesség úgy alakul ki, hogy a megtermékenyített petesejt folyamatosan osztódik, míg a petevezetőből leér a méh faláig és ott a vastag (neki előkészített) méhnyálkahártyába beágyazódik a blasztocita és "gyökeret ver". Ez a terhesség indulása tulajdonképpen. Ezen felül minden hónapban kinek szabálytalanul, kinek szabályosan x naponként megérik egy petesejt a tüszőben és ha minden oké, akkor elindul ugyanúgy a méh felé. Ha nem találkozik spermiumokkal, akkor ugyanúgy beágyazódik a méh falába, de leválik a nyálkahártyával együtt. Erre értettem, hogy nincs értelme, mert nem lesz belőle terhesség. Amúgy van, hiszen másképpen menstruációnak hívjuk. Csak a kérdező gondolom szeretne kisbabát , és nem a havi vérzése miatt szorít....:)
2009. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést,

de jól értettem, mivel most is ugyanúgy írtad.

Idézem, amivel bajom van:

"Ha nem találkozik spermiumokkal, akkor ugyanúgy beágyazódik a méh falába, de leválik a nyálkahártyával együtt."

Én meg erre értettem, hogy, idézem:

"Ha a petesejt nem termékenyül meg, akkor kilökődik és..."


Vagyis szó sincs beágyazódásról, abban az esetben,ha nincs megtermékenyítés. Merthogy a petesejt 24 óráig él és ha nincs megterm. akkor egyszerűen szétesik és távozik a mensis vérrel.


De nem akarok veszekedni, csak azt nem akarom, hogy téves infók keringjenek. ok? :)

2009. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
oké, de megtermékenyítés nélkül is van beágyazódás. Ez indítja el a mensit. Jelzik a hormonok, hogy a beágyazódott petesejt nem életképes, pár óra és elpusztul. De lényegében ugyanezt írtad.
2009. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajj Istenkém, gondolkodj már el, azon, amit leírsz...

: "megtermékenyítés nélkül is van beágyazódás. Ez indítja el a mensit"

what???

Nah jó, jobb, ha erre most nem írok semmit, nem tűrné a billentyűzetem :D

De azért ez így tényleg durva...


(Kedves kérdező, bocs, hogy belerondítottam,én már megyek is)

2009. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat, bár sokra nem mentem vele, csak egy kisebb vitát szült a kérdésem, bocsánat.

Majd egy hét múlva meglátjuk, hogy kinek van igaza.

Köszömöm

2009. dec. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!