Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a 3,33 TSH értékke...

Szerintetek a 3,33 TSH értékkel jöhet a baba? 0, 009ről Propicyl szedése mellett lett ez az érték, a doki azt mondja hogy ez ok rendben, de vki azt mondja hogy ez nem jó :- ( és hogy nehogy alulműködésem legyen, most kicsit tanácstalan vagyok:- (

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is pajzsmirigy -alulműködésem van.Múlt héten volt vérvételem,ahol már csak 1.44 volt.Nekem azt mondta a doki,hogy az 1-2 közötti érték a tökéletes a babához.
2011. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem úgy van a papírjaimon a TSH-nál,hogy 0.35-4.94 ig számít jónak!E szerint a tiéd szerintem jó!Nekem a T3 volt magasabb,a max.érték 3.71,nekem pedig 5.01 volt :-(

És a pajzsmirigyes orvos azt mondta,hogy ez minimális eltérés...csinált uh-t a pajzsmirigyeimről,s teljesen normálisak ezt mondta!S én nem is kaptam rá semmit!Kérdezte nem fogyok-e mostanában úgy hogy közben van étvágyam és hogy szokott-e folydogálni a mellemből ilyen tejszerű valami!Mindkét kérdésre nemleges választ tudtam adni,így azt mondta nem jelentős az eltérés és nem vagyok pajzsmirigy beteg...Ez áll a papíromon is!Remélem bízhatok benne!!

2011. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok,csak azt felejtettem el,hogy nekem a TSH-m az jó:0.74,csak ez a T3 nem volt jó...
2011. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 körül volt a TSH és azt mondták,hogy az jó!:S 5 évig nem jött a baba!Majd egyszer voltam ellenőrzésen és 1 körül volt a TSH ,abban a hónapban +teszteltem.
2011. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!!Az a baj hogy nagyon elvagyok keseredve...mert ezek szerint még nem fog jönni egy darabig a baba...aki utoljára hozzászólt tőle kérdezném, hogy és mitől változott meg az eredményed???? szedtél valami gyógyszert?? vagy mitől lett 1 körüli? nekem 0,009ről indult szólt a körzeti dokim hogy ez nem jó utána doki 1bogyó másnaponta így lett 2,70 majd utána már csak fél bogyó másnaponta majd most így lett 3.33.Most ugye azt mondta hogy maradjon a bogyó de egyek jódos dolgokat...most abban reménykedem, hogy így lesz egyensúlyban a mérleg nem fogok alulműködni az ételek miatt de nem is termelődik túl...vagy nem tudom...az is megfordult a fejemen hogy abbahagyom a bogyót és csak teát iszok és megnézetem egy hónap múlva..mert amúgy a dokihoz 6 hónap múlva kéne visszamennem...az meg sok idő...szerintetek mitévő legyek? bízzak a dokiban aki lehet hogy pont ---- a dolgot mert végülis az eredményem jó...vagy bízzak benne hogy tudja mit csinál????egyébként Hermányi Zsolthoz járok a Bajcsyba...
2011. febr. 8. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én régóta pajzsmirigybeteg vagyok!Mindig is gyógyszert szedtem rá!Az értékem attól változott,hogy volt egy gyulladás a pajzsmirigyemben és emiatt leesett a szint!Javaslom,hogy ne "önfejüsködj" :)!A pajzsmirigyhormon egy nagyon lassan változó hormon!Tehát hiába állsz le pár hétre a gyógyszerrel semmit nem jelent!Nem beszélve arról,hogy ha nem jó az érték terhességkor,akkor az idegrendszeri kárososdást okozhat a babánál!Tehát vagy bízz az orvosban!Vagy keress olyat akiben bízol!Lényeg ,hogy endokrinológus legyen!!!
2011. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!