Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet CSAK ez az egy ok...

Lehet CSAK ez az egy ok amiért nem sikerül a baba? Sperma mozgékonyság 46%: ez közepes érték,51%-tól jó.

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet hogy csak ezért nem sikerült eddig a baba? Most Fer14-et kell szedni a páromnak, elméletileg velem minden ok, de konkrét nagy kivizsgálásba én még nem kezdtem bele. Ti a helyemben elkezdenétek vagy várnátok? Lehet ha ezt az eredményt feljavítjuk, akkor végre sikerül a baba? Ti hogy döntenétek a helyemben? Ha várnátok, mennyit?
2010. febr. 3. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csomó ok lehet ami miatt várat a babó magára. Nálunk is minden rendben volt, aztán csak nem jött. Úgy döntöttem megyek tovább és igenis kivizsgáltatom magam. Már lassan két év telt el és még mindig egy csomó vizsgálat hiányzik, de közben a bajok sem kerültek el. Szóval, aki nagyon szeretne gyermeket az nem ér rá. Bár a nagyvárosokban biztos gyorsabb a kivizsgálás nálunk nagyon hosszadalmas. Egyre nehezebb várni. Én megyek! Nem látom értelmét annak, hogy ölbe tett kézzel ülök és várom a sült galambot és 5 év múlva kiderüljön, jajjj csak ez volt a probléma... mondják és már rég örülhetnék a gyermekeimnek. Bocs, hogy így kijött belőlem. Sok sikert. Azért várjátok meg a párod eredményét, javul e...
2010. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy megosztottad a véleményed!
2010. febr. 4. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak ez az oka, mindenképpen próbálkozzatok feljavítani a mozgékonyságot, és ha neadjisten mégsem jön utána össze a baba, akkor lehet tovább vizsgálódni. De volt rá példa, hogy ez a mozgékonyság nem elegendő.
2010. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!