Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 18-dik cikusnapomon...

Ha a 18-dik cikusnapomon nézik meg a méhnyálkahártyám vastagságát az még jó?

Figyelt kérdés
Nem tudok elmenni a 14-dik napomon,clostit szedek .Ha a 18-dik napomon nézik meg hogy elég vastag e akkor még tudnak rajta segiteni ha vékony lenne?Köszönöm szépen!
2011. febr. 7. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem még jó.ha esetleg vékony,és már volt tüszőrepedésed,akkor szedhetsz duphastont,ez vastagítja a nyálkahártyát,és ha terhes vagy akkor a megtartását is segíti.

2011. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi.igen azt tudom hogy duphastont adnak(egyszer már szedtem és terhes is lettem de meghalt a kisbabám:( ) csak azt hittem hogyha a 18-dik napon megyek akkor az már késö és nem lehet "megvastafitani akkor már gyogyszerrel".Köszi
2011. febr. 7. 18:45
 3/15 A kérdező kommentje:
megvastagitani bocs elirtam
2011. febr. 7. 18:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak akkor jó a 18.nap, ha nem előtte volt a tüszőrepedésed. Akkor már nem nagyon tudnak mit kezdeni vele. A beágyazódásnak már el kell kezdődnie, a nyálkahártya pedig nem fog azonnal vastagodni a gyógyszertől. Szerintem inkább kezd szedni a gyógyszert ultrahang nélkül (ami vastagítja - duphostan vagy utrogestan)
2011. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi.A 14-edik napomon kapok tüszörepesztöt,akkor is késö a 18-dik nap?És ha a 13-ik napomon megyek az lenne a legjobb nem?Köszi
2011. febr. 8. 13:48
 6/15 anonim ***** válasza:
ne aggódj!én a 13ik napon voltam uh-on (most pénteken),akkor 5mm-es volt a nyálkahártyám,és 12mm-es a tüszőm.aztán tegnap is voltam a 16-ik napon,akkor már 10mm-es volt a nyálkahártya és 18*21mm-es a tüszőm.dokim azt mondta,h tökéletes.úgyhogy nyugi,szépen meg tud vastagodni pár nap alatt is.igyál addig is málnalevél teát 2szer naponta,én is iszom,tüszőrepedés után pedig palástfüvet.pénteken megyek megint uh-ra 20ik napon,hogy volt-e tüszőrepedés.hőm egyenlőre lent van,ovu tesztem még - volt tegnap este.remélem sikerül:-)) És neked is!!!!!
2011. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!Ti miota probálkoztok?És szedsz valamit?Én clostit meg tüszörepesztöt kapok majd.
2011. febr. 8. 14:08
 8/15 anonim ***** válasza:
A 13.nap jobb lenne szerintem. Későbbire már felesleges elmenned, akkor már várj türelemmel, mert változtatni nem fogsz tudni rajta. Hajrá!
2011. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi.akkor elmegyek holnap a 13-ik napomon.és ha vékony akkor mit ad rá?Duphastont?Nem baj ha annak a segitségével esik teherbe valaki?Csak mert az egyik doki mindjárt felirja a másiknak meg mondtam és hezitál.Ez miért van?Az sztk-s doki felirta,sikerült is a Baba de sajnos nem maradt meg:(magándokihoz járok ,clostit szedet de duphastont nem akar irni.Ezért megyek el holnap hogy nézze meg vastag e,mert ha nem akkor irjon fel valamit.Köszi
2011. febr. 8. 14:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a closty vékonyította a nyálkahártyámat és nem is adtak mellé semmit. Amikor másfajta kezelést kaptam, ott adtak mellé estraderm tts tapaszt (pedig normális volt a nyálkahártyám). Amikor lombikon voltunk, rögtön a beültetés után el kellett kezdenem használni az utrogestan hüvelykapszulát.
2011. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!