Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam dokinál mivel...

Tegnap voltam dokinál mivel már 1 hónapot késik a vérzésem. Azt mondta nem lát semmit de a méhnyálkahártyám 13mm-es, ami lehet egy korai terhesség is? A teszt még mindig neg. A hasam derekam majd leszakad.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már egy hónapot késik, akkor már elvileg 8 hetes lennél, akkor már szívhang is van! Nem tudom mi lehet, de sajnos szerintem nem baba!
2011. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem valószínű, hogy terhes vagy. Ha 1 hónapja késik, akkor már 8-9 hetesnek kéne lenned, nem koraterhesnek. A teszt is negatív, doki se látott semmit. Nem küldött el vérvételre, vagy valami? Szerintem más állhat a háttérben.
2011. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De elküldött vérvételre pénteken megyek. Éppen azért mert ő sem volt benne biztos , ő mondta lehet hogy egy korai terhességről van szó!
2011. jan. 27. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
azert vastag mert nem vereztel es ezert nem tudott tavozni a megvastagodott mehnyalkahartya. nem vagy terhes
2011. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akár lehetsz is terhes egy nagyon késői ovulációból. Szerintem inkább az orvosodban bízz! Nincs kizárva, de ne éld bele magad.
2011. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!