Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak 6 mm a méhnyálkahártyám....

Csak 6 mm a méhnyálkahártyám. Mit javasoltok, hogy vastagodjon?

Figyelt kérdés

Ciklusom 27. napján nézték, tehát ilyenkor már jóval vastagabbnak kellene lennie.

Szedek 3. hete méhpempőt, meg hozzá heti 1-2-szer E vitamint.

Mit tehetnék még, hogy vastagodjon?

Vagy jó lesz rá a méhpempő, csak várjam ki a 40 napos kúra végét?

Úgy olvastam, 6mm nem elég ahhoz, hogy megtapadjon az embrió :(((


2011. okt. 5. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan kérdezed? Ez nem a nőgyógyászok és szülészek szaklapja! Kazánkovácstól várod a választ?
2011. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Egy kis bíztatás neked :)!Képzeld! Nekem is anno nézték Pé előtt a méhnyálka hártyámat! Tudod mennyi volt? 3,6 mm :( szóval remény nem sok! Ez kb a 13.nap körül volt! Akkor már ittam a cickafark fű teát ugye ami peteérés elősegítő! Pé után a palástfű teát ittam ami beágyazódás elősegítő és méhnyálka hártya vastagító..nemrég olvastam erről. Nem is jött meg a nem várt napján! Az nap kimutatta a teszt h terhes vagyok :)!Én másnap rohantam a dokihoz 4 hetes terhesen :)! Az uh persze nem mutatta ki de a doki biztos volt benne h terhes vok mert képzeld ugye 13.nap 3.6 volt a méhnyálka hártyám és mikor kimaradt a mensim 29 nap már 14 mm-re vastagodott :)!! Úgy hogy hajrá :) megy az!!!
2011. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olyan emberek válaszát várom, akik már próbálkoztak valamilyen gyógynövénnyel, vagy hasonlókkal.


Tudom, késő van és egyre több a primitív ember, de kérem őket, kíméljenek meg a beszólásaiktól, eléggé szenvedek így is a gyermektelenség miatt!

2011. okt. 5. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
én e vitamint szedek,nekem attól szép vastag lett,de persze nem 1-2hét alatt segített.szerintem szedd tovább és várj a következő ciklusig.sok sikert
2011. okt. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
E-vitamin nagy dózisban 400as minimum!
2011. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi e vitamint szedtek?
2011. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én a méhpempő mellé csak 100mg-ot szedek, mivel a pempőnek is hasonló a hatása ( sőt, én ebben jobban bízom ).

Valamint elkezdtem olajos magvakat enni, abban azért mégiscsak természetes E vitamin található.

2011. okt. 6. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma 9:55 vagyok Én 400 mgosat szedek,akkor amikor nincs meg!
2011. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a nemvárt idején is csak 6mm volt a nyálkahártyám, aztán szedtem a méhpempőt, és 18 mm lett, plusz ikrek. :) Nekem nagyon bejött és mindenkinek ajánlom.
2011. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!