Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szüléssel kapcsolatban beleszá...

Szüléssel kapcsolatban beleszámít a minimum 1 évbe az is, ha egyik cégtől, a másikba átvesznek folyamatos munkaviszonnyal? Az előző helyen eltöltött idő bele számít?

Figyelt kérdés

Konkrétan:

Munkaviszonyom él 2010. októberétől, most márciusban átvesz egy cég, folyamatos munkaviszonyban, más fél év határozott munkaidőre. A folyamatos munkaidő 2010 októberétől számít, vagy az új cégnél eltöltött idő számít?

Valamint én ilyen szempontból milyen ellátást kapok? GYES, GYED, meg tgyás, ilyenek.

NAGYON KÖSZÖNÖM, HA VALAKI TUD VÁLASZOLNI!!!!

én annnnnnyira nem tudom


2011. febr. 7. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A ledolgozott napok számítanak. Ha 10 helyen dolgoztad le, vagy ha 1 helyen az már mindegy.
2011. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mikor szülsz. Ha október előtt (és 2010 október előtt nem volt munkaviszonyod, vagy egyéb figyelembe vehető jogviszonyod), akkor nem jár a tgyás és a gyed, mert ahhoz 365 nap kell.

Ha október után (és akkor is él a munkaviszony), akkor jár a tgyás és a gyed is.

2011. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!