Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első próbálkozásnál rábíznátok...

Első próbálkozásnál rábíznátok a természetre vagy már akkor is használnátok ovu tesztet?

Figyelt kérdés

Nem sokára élesben szeretnénk próbálkozni a férjemmel. Nagyon szeretném, ha elsőre összejönne, mert már régóta szeretnénk babát, csak a körülmények sajnos most lettek megfelelőek.

Nyilván tudom,hogy nem szabad rágörcsölni, de annyira szeretnénk biztosra menni! Meg ahogy olvasom,hogy csupán 25% esély van rá, hogy elsőre sikerül! Már több, mint egy éve megszakítással vagyunk együtt, és az is aggaszt,hogy hogy nem csúszott be eddig!

Szóval ki az, aki biztosra menne már az első alkalommal és ki az, aki rábízná a természetre?:)

Ne nézzetek kérlek hülyének!:)

köszi


2011. febr. 8. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Èn a természetre bíznám. nekünk másfél év után jött össze, és éppen akkor mikor nem is néztünk semmit.

elsöre is össze jöhet, de 1 évig ne görcöslj rajat.

2011. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a természetre bíznám. hidd el, minél jobban szeretnél sikert, annál nehezebben fog összejönni. Ha állandóan azt figyeled, milyen jeleket ad épp a tested (ide tartozik az ovu-teszt is,meg az önvizsgálat, hőmérőzés, stb.), annál nehezebben fogod várni azt a napot... Soha nem teszteltem, soha nem mértem a hőmet, mégis,mikor elhatároztuk, hogy jöhet a baba, szinte rögtön össze is jött.
2011. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hőmérőztem. Első babánál totál terveztem, másodiknál azt gondoltam, hogy egy hónapig "jöjjön ha akar", így mindkettő a kívánt hónapban érkezett. Remélem harmadjára is így lesz... :o)

Ovuteszttel nincs tapasztalatom, de hajrá!

2011. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

A férjem is azon az állásponton van,hogy bízzuk a természetre. Csak amióta olvasgatom itt a sztorikat, olyan hülyeségeken agyalok,hogy biztos van-e peteérésem. Mi van ha nincs, meg ilyenek! Tudom,hogy butaság, de annyi rosszat hallani!

2011. febr. 8. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Bízd a gyerekre, mikor akar érkezni. Szerintem elsőre csak az marad terhs, aki nem akar. Egy-két év. Pont az anyává válás lényege, hogy erősödjön meg benned az elfogadó - befogadó képesség. Tedd le a férfi éned, ne akard ezt irányítani. Pont erről szól: elfogadni az életet, ahogy jön. A babavárás nem mozijegy, nem tudhatjuk, mikor érkezik. Ez sokkal több, mint inszemináció, nem lehet így irányítani. Vagyis nem érdemes.

Hogyan akarsz biztosra menni? Ha veszel eg yovu tesztet, attól még nem leszel terhes. De szerintem a romantikának esetleg árthat. Készüljetek lélekben a családalapításra, és pont jókor fog jönni az a baba. Ha mégsem, ráérsz akkor utánajárni. Természetesen nincs arra lehetőség, hogy egy alkalommal 100% teherbe ess.De szerencsére a férjeddel nem csak egyetlen egy esélyetek van! Nme csak egyszer találkoztok az életben. Szeressétek egymást, készítsétek fel a testeteket(étkezés, egészség), a lelketeket, a kapcsolatotokat, a környezetet, és mire kész vagytok, jönni fog a gólya is.

Mi is hetekig várjuk az igazi gólyát, aki itt lakik a villanypózán, és nem tudhatjuk mikor érkezik, de megjön mindig.

2011. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne olvasgass ilyeneket!

Inkább babákról, tipegőkről, kiskacsás tapétákról! Érezni fogod, mikor jön. A szívedben érzed, ha figyelsz, és akkor két - három hónapon belül úgy maradsz.

Én mindig cumikat találtam a földön, és vörös hajú kisfiúka rajzoltam. S olyan is lett, pedig nincs más vörös a családban.

2011. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi abszolút a véletlenre bíztuk a dolgot. Novemberben álltam le a fog.gátlóval, és december végén (két ünnep között) már szép, erős + tesztem volt :)
2011. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is!

Hát akkor tényleg marad a természet, én meg igyekszem nem olvasgatni negatív dolgokat!

2011. febr. 8. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Júniusban raktam le a fogigátlót, elkezdtem vitamint és folsavat szedni, szeptember 30-án voltunk együtt először védekezés nélkül, most vagyok 20+3 hetes...:)

Mi a természetre bíztuk, nem hőmérőztem, nem teszteltem, nem néztem nyákot, csak szerettük egymást!

Hajrá!

2011. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!