Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés utáni baba próbálkozás...

Vetélés utáni baba próbálkozásnál szedtetek valami vitamint vagy gyógyszert?

Figyelt kérdés
Már két babánk elment és ha most rendbe jövök újra szeretnénk. De félek, nehogy újra elmenjen. Kaptatok valamit ilyen estben? Köszönöm.
2011. szept. 16. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

a vetélésem után nagy dózisu (800 mg/nap) E vitamint ajánlott a dokim, ez megerősíti a méhnyálkahártyát, segít beágyazódni a babának. nekem az alacsony progeszterin szint miatt ment el a babám, úgyhogy a következő terhességnél progeszteront is pótoltunk a 14. hétig szedtem Utrogestant 3x2-t. így is volt vérzés, de szerencsére jól vagyunk.

23 hetes km

2011. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Én a vetélés után E vitamint szedtem, napi 200 mg-ot, 2 naponta egy fél Gravida terhesvitamint, és naponta 500 mg C-vitamint.

Én is kaptam Utrogestant már a pozitív teszt napján. Illetve nekem kiderült vérvételből, hogy elégtelenül működik a pajzsmirigyem, így arra szedtem a gyógyszert már a fogamzás előtt is. Így a 2. terhesség sikeres lett, és -reméljük- a 3. is. :)

Nézess te is vérből TSH-t, sokaknak a pajzsmirigy rendetlenkedése okoz sorozatos vetélést!!!!!!!

15 hónapos kisfiú anyukája és 16 hetes kismama

2011. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!